Rocznicę ślubu mają co cztery lata. "Ekonomiczna data"

Gdy się żenił, występował jeszcze w barwach Siarki Tarnobrzeg. W czwartek Cezary Kucharski świętował już 32. rocznicę ślubu. Zamieścił w sieci zdjęcie ze swoją wybranką i żartował z daty wesela - odbyło się 29 lutego.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Cezary Kucharski z żoną Twitter / Na zdjęciu: Cezary Kucharski z żoną
29 lutego 1992 roku - to data, która zmieniła życie Cezarego Kucharskiego. Występujący wówczas w Siarce Tarnobrzeg zawodnik ożenił się ze swoją wybranką, Dorotą.

Z okazji 32. rocznicy ślubu były piłkarz zamieścił na portalu X dwa wspólne zdjęcia. Opatrzył je krótkim wpisem.

"Idzie ze mną przez świat 32 lata! W dobrych i trudnych momentach życia. Cierpliwa i wyrozumiała. 29 lutego, to był ten dzień" - napisał Kucharski.

Od razu zaroiło się też od komentarzy. Jeden z internautów zwrócił uwagę na to, że skoro ślub odbył się 29 lutego, to dopiero... ósma rocznica.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: auć, boli od samego patrzenia!

Na wpis Kucharskiego zareagował m.in. Michał Kołodziejczyk. "Sprytne. Najlepszego" - napisał dyrektor stacji CANAL+ Sport. "Dzięki. Wtedy jeszcze nikt nie znał słowa logistyka" - odpowiedział mu były zawodnik.

Statystyk Wojciech Frączek również życzył mu wszystkiego najlepszego z okazji... ósmej rocznicy ślubu. "Dziękuję! Ekonomiczna data" - podsumował Kucharski.

"Wycyrklowałeś tę datę. Wiadomo dlaczego. Gratulacje dla pięknej pary" - dodał reporter Cezary Kowalski.

Przypomnijmy, że Cezary Kucharski karierę zakończył w 2006 roku. Na swoim koncie ma 17 występów w reprezentacji Polski, z którą poleciał na mundial do Korei i Japonii. Jako menadżer pracował m.in. z Robertem Lewandowskim, Jakubem Koseckim czy Michałem Kucharczykiem.

Czytaj także:
Znowu jest jednym z najbogatszych Polaków. Kosmiczny wzrost majątku
Zdradził plan Estonii na Polskę? W tym upatrują szansy

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×