Skandal. Pozowała topless z książką dla dzieci

Ogromne kontrowersje wywołała jednym ze swoich ostatnich zdjęć modelka i influencerka Cathy Hummels. Była żona piłkarza spotkała się w sieci z bardzo ostrymi reakcjami, a to wszystko przez niewłaściwą "promocję" swojej książki.

MB
Cathy Hummels Instagram / cathyhummels / Na zdjęciu: Cathy Hummels
Niemiecka celebrytka znów zyskała rozgłos, ale w tym przypadku nie można absolutnie mówić o pozytywnym kontekście. Była żona Matsa Hummelsa cztery lata temu napisała własną książkę dla dzieci i postanowiła o niej przypomnieć w bardzo kontrowersyjny sposób.

Zrobiła to poprzez szokujący post na Instagramie. Cathy Hummels dodała zdjęcie, na którym pozuje topless. Jej nagie ciało zasłaniała jedynie wspomniana książka. I do tego jeszcze ten podpis...

"Jest słodka jak cukier, ale bez kalorii" - napisała pod zdjęciem influencerka i momentalnie wywołała w sieci burzę. Wpis nie przeszedł bez echa, ponieważ jej konto obserwuje aż 689 tysięcy osób. Od razu posypały się gromy.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

W komentarzach spotkała się z ogromną krytyką. Cathy Hummels postanowiła po tym wszystkim usunąć poprzedni post, i wstawić nowy, tym razem ze zdjęciem, na którym trzyma książkę, będąc już ubrana.

"Chciałabym zwrócić na to uwagę. Od lat stosuję dietę bezcukrową i dbam też o to, aby mój synek odżywiał się zdrowo. Wielu rodziców i dzieci nie jest tego świadomych" - rozpoczęła była żona piłkarza.

"A teraz powiedzcie szczerze: czy to szeroko komentowane i kontrowersyjne zdjęcie ruszyłoby cię w ten sam sposób, gdybym siedziała na kanapie w dresie? Myślę, że nie. Oto odpowiednia wersja dla was, taka jaką chciałam wrzucić na początku" - wyjaśniła Hummels.

Celebrytka tłumaczyła się, że zwykłym zdjęciem nie przykułaby uwagi internautów, a chciała zwrócić uwagę na bardzo ważny problem. "W dzieciństwie należy promować świadomość odżywczą. Jesteś tym, co jesz" - zakończyła.

Post można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
Dzień przed ślubem się wściekła. Od razu podwoiła ochronę
Jest w trakcie rozwodu. Tak mści się na mężu

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×