To koniec? Usunęli wszystkie wspólne zdjęcia

Rozstanie po dwóch latach od ślubu? W Anglii huczy od plotek nt. gwiazdora Chelsea Wesleya Fofany i jego żony Cyrine. Internauci wynaleźli "dowody".

DB
Cyrine Fofana Instagram / cyrinesbr / Na zdjęciu: Cyrine Fofana
To był ślub jak z bajki. Wesley Fofana i Cyrine w 2022 pobrali się na luksusowym jachcie w Monako. Powiedzieli sobie "tak" ledwo rok po tym, jak potwierdzili swój związek.

Czy równie szybko jak podjęcie decyzji o ślubie małżeństwo się rozpadnie? W Anglii zapanowało poruszenie po tym, jak internauci wynaleźli "dowody", że w relacji Fofanów nie układa się dobrze. Co konkretnie?

Otóż Wesley i Cyrine - jak opisuje "The Sun" - mieli przestać obserwować siebie na Instagramie. Ponadto ze swoich profilu usunęli wspólne zdjęcia. W tym ślubne, walentynkowe i inne, gdzie okazywali sobie miłość.

"'Odobserwowaniem' i usunięciem wspólnych zdjęć Fofanowie wywołali strach internautów przed potencjalnym kryzysem w ich małżeństwie" - pisze "Daily Mail" ws. piłkarza i 2 lata starszej od niego partnerki.

Wesleya na Instagramie śledzi 785 tys. osób, Cyrine - 15,5 tys. On jest piłkarzem Chelsea FC, ona przez ostatnie 4 lata pracowała jako wicedyrektor w organizacji Europe Etudes.

Zobacz też:
Zdradził, z czym walczył jako młody chłopak. "Było to dla mnie wielkim wstydem"
Zdradził, jak żona zareagowała na występ w "Tańcu z Gwiazdami". Nie było łatwo

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×