Aż huczy od plotek. Wpis gwiazdy kadry daje do myślenia

Co łączy reprezentanta Polski Bartosza Bednorza i popularną influencerkę "Maffashion"? Po ostatnim zachowaniu siatkarza ponownie zaczęły się spekulacje na ich temat.

IK
Julia Kuczyńska Instagram / instagram.com/maffashion_official/ i instagram.com/bednii/ / Julia Kuczyńska
Od połowy lutego trwa dyskusja na temat relacji pomiędzy Bartosz Bednorz i Julią Kuczyńską znaną jako "Maffashion". 36-latka zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, a fani i kolorowe media szybko podłapały temat.

Głośno o ich relacji zrobiło się także po niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym występuje "Maffashion". Siatkarz oglądał program, a w mediach społecznościowych zachęcał do głosowania na popularną influencerkę.

Taneczne popisy gwiazdy Bednorz skomentował także na oficjalnym kanale programu na Instagramie. Reprezentant Polski dodał emotikonki z oklaskami i napisem "top".

Sama zainteresowana na razie nie chce głośno mówić na temat wspólnych relacji z Bednorzem. Z Kuczyńskiej próbował coś wyciągnąć m.in. dziennikarz serwisu "Pomponik", na co 36-latka odpowiedziała, że ma... "partnera tanecznego", nawiązując do Michała Danilczuka, z którym tańczy w programie TVN-u (więcej TUTAJ).

Zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do niedawna był w głośnym związku z modelką Karoliną Brynarską. W październiku 2023 r. ogłosił jednak, że rozstał się z dotychczasową partnerką.
Instastory Bartosza Bednorza: instagram.com/bednii/ Instastory Bartosza Bednorza: instagram.com/bednii/
ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

ZobaczStoch już nic nie musi. Dorobił się fortuny

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×