Miał być ślub, a jest rozstanie. Już ma nową miłość

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Tim Clayton/Corbis via Getty Images / Na zdjęciu: Florent Manaudou i Pernille Blume
Getty Images / Tim Clayton/Corbis via Getty Images / Na zdjęciu: Florent Manaudou i Pernille Blume
zdjęcie autora artykułu

Francuz Florent Manaudou i Dunka Pernille Blume byli najgłośniejszą parą wśród zawodowych pływaków. Wiele wskazuje jednak na to, że ich relacja dobiegła końca, a 33-letni sportowiec już zdążył znaleźć nową partnerkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Związek 33-letnigo Florent Manaudou i cztery lata młodszej Pernille Blume wzbudzał wiele emocji wśród fanów pływania. Nie mogło być jednak inaczej, gdyż mowa tu o mistrzach olimpijskich tej dyscypliny. Manaudou w 2012 roku triumfował w Londynie na 50 metrów stylem dowolnym, a Blume sięgała po złoto na tym samy dystansie cztery lata później w Rio De Janeiro.

Jak łatwo się domyślić, słynnych pływaków połączyło zamiłowanie do sportu. Manaudou i Blume poznali się podczas zawodów. I chociaż w wielu wywiadach przyznawali, że na początku znajomości nie rozmawiali zbyt wiele, to jednak z czasem zaczęli się do siebie zbliżać, aż w końcu zostali parą. W 2021 roku Manaudou oświadczył się Dunce, a fani z niecierpliwością oczekiwali na ślub utytułowanych pływaków. Co więcej, w ostatnich miesiącach coraz częściej pojawiały się pogłoski o planowanej ceremonii.

Wszystko wskazuje na to, że związek Manadou i Blume jest już przeszłością. W ostatnim czasie z ich mediów społecznościowych zaczęły znikać wspólne zdjęcia, co wzbudziło wiele podejrzeń. Wątpliwości rozwiał sam Manadou, który na Instagramie zamieścił krótkie nagranie z inną kobietą. Para nie szczędzi sobie czułości, a bliskość, jaką sobie okazują, świadczy o dużej zażyłości.

Część fanów nie kryła zaskoczenia z powodu nowej partnerki Manadou, bowiem zarówno Francuz, jak i Blume nie poinformowali oficjalnie o swoim rozstaniu. Nagranie zamieszczone przez 33-latka nie pozostawia jednak złudzeń, że związek słynnych pływaków należy do przeszłości.

Temat nowej partnerki Manadou wzbudził wielkie zainteresowanie we francuskich mediach. Nieco więcej szczegółów na jej temat przybliża "Gala". Jak informują jej dziennikarze Lola Dumenil studiuje w szkole biznesu. Młoda kobieta jest również związana ze sportem, gdyż udziela się jako cheerleaderka.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Czytaj też: Nie mogło jej zabraknąć na trybunach. Futbol zdominował jej życie Skandal na koncercie. Kompletnie pijana siatkarka zatrzymana

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Kacper;U.L
23.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Szok.