Zapłakani kibice na meczu. Wideo hitem sieci

Organizatorzy meczu NBA w Indianapolis wbili szpilę sympatykom basketu z Los Angeles. Kamera znalazła ich na widowni i... pokazała jak "płaczą".

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Na zdjeciu: Twitter / twitter.com/MarioNawfal / Na zdjeciu:
Koszykarze Indiana Pacers pokonali Los Angeles Lakers (109:90) w meczu NBA rozegranym w Gainbridge Fieldhouse w Indianapolis. Gospodarze świętowali zwycięstwo w niezwykle oryginalny i żartobliwy sposób.

Fani Lakers, którzy pokonali 3000 km, aby dostać się do Indianapolis, nie mieli wesołych min, widząc porażkę swojej drużyny. Na dodatek, kamera w hali wyłowiła ich z tłumu i sfilmowała z... filtrem płaczu na twarzach, co dało zabawny efekt (patrz wideo poniżej).

Nagranie udostępnione przez Mario Nawfala na platformie X zobaczyło blisko 14 mln internautów.

Na tym jednak nie koniec uszczypliwości. Wiadomość zamieszczona na oficjalnym koncie Pacers na X brzmiała: "Wysyłamy dziś wieczorem fanów Lakers do domu", a obok widoczna była "głośno płacząca buźka".

To nie był udany wieczór dla ekipy z Los Angeles. 90 pkt. zdobytych przeciwko Pacers to najniższy wynik w sezonie dla Lakers, którzy pozostają na 9. miejscu w Konferencji Zachodniej. To także pierwszy mecz od 3 stycznia, kiedy zeszli oni poniżej poziomu 100 pkt.

Zobacz:
Genialny występ gwiazdy. Doncić i Mavericks przerwali serię Rockets!
Złe informacje o Sochanie. Koniec serii Polaka

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×