Złe informacje o Sochanie. Koniec serii Polaka

Jeremy Sochan może stracić rytm meczowy. Koszykarz San Antonio Spurs doznał kontuzji i czeka go wymuszona przerwa w grze.

Rafał Szymański
Sochan w akcji PAP/EPA / ADAM DAVIS / Na zdjęciu: Sochan w akcji
W miniony piątek podopieczni Gregga Popovicha mieli pewne problemy w rywalizacji z New York Knicks. Drużyna San Antonio Spurs potrzebowała dogrywki, żeby w ostatecznym rozrachunku odnieść zwycięstwo 130:126.

Po stronie Spurs zaledwie 17 minut na parkiecie spędził Jeremy Sochan. Reprezentant Polski nabawił się kontuzji, co potwierdził po meczu Popovich. Wstępne prognozy trenera zakładały, że koszykarz nadwyrężył kostkę (więcej TUTAJ).

To już pewne, że Popovich nie skorzysta z Sochana w najbliższym spotkaniu. Klub nie zgłosił kontuzjowanego 20-latka do kadry meczowej. Na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa jego pauza.

"Jeremy Sochan jako jedyny koszykarz Ostróg zagrał we wszystkich spotkaniach w obecnym sezonie NBA. W niedzielę zabraknie go w spotkaniu przeciwko GSW" - Paweł Balcerek przekazał wyliczenia za pośrednictwem serwisu X.

Sochan wystąpił w każdym z 74 meczów z udziałem San Antonio Spurs w tym sezonie, zdobywając średnio 11,6 pkt. Spotkanie z Golden State Warriors rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 1:00 polskiego czasu.