Zna ich cały świat. Zupełnie nie przeszkadza im różnica wieku

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez tworzą udany związek od 2016 roku. Wychowują wspólnie piątkę dzieci, ale w ich życiu, jak u każdego, są lepsze i gorsze chwile.

DP
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
To nadal jeden z najlepszych piłkarzy świata. Cristiano Ronaldo jest aktualnie piłkarzem Al-Nassr i występuje w Arabii Saudyjskiej. Rodzina oczywiście stara się go wspierać na miejscu, jednak Georgina Rodriguez często zabiera dzieci do Portugalii czy Hiszpanii, jeśli akurat ma ku temu okazję.

Portugalczyk swoją wybrankę poznał w Madrycie, była sprzedawczynią w luksusowym butiku Gucci. Cristiano Ronaldo zakochał się w niej i szybko stworzyli związek. Piłkarz miał trójkę dzieci: Cristiano Ronaldo juniora oraz bliźniaki, Evę i Mateo.

W 2017 roku przyszła na świat Alana Martina, a pod koniec 2022 roku kolejna córeczka - Bella Esmeralda. Ciąża była jednak dość trudnym momentem dla Georginy, bowiem była ona bliźniacza, ale para straciła jedno z bliźniąt.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Kilka razy w roku pojawiają się plotki na temat ewentualnego kryzysu i rozstania pary. W serialu Netflixa "Ja, Georgina" wynika, że piłkarz pobrał się ze swoją partnerką, jednak nigdy nie zostało to potwierdzone, podobnie jak ewentualne zaręczyny.

Cristiano Ronaldo przyszedł na świat 5 lutego 1985 roku, natomiast Georgina Rodriguez urodziła się 27 stycznia 1994 roku. Pomiędzy nimi jest więc dziewięć lat różnicy. Co oczywiście nie przeszkadza im tworzyć udany związek.

Czytaj też: "Kocha domniemanego gwałciciela". Mocne słowa o żonie Alvesa Tak żyje w Barcelonie. Lewandowska pokazała swój poranek

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×