Niemcy narzekają na ceny kebabów Podolskiego. Tak im odpowiedział

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / lukaspodolski / Na zdjęciu: Lukas Podolski
Instagram / lukaspodolski / Na zdjęciu: Lukas Podolski
zdjęcie autora artykułu

Każdy kto chce zjeść kebaba w restauracji Lukasa Podolskiego w Niemczech musi liczyć się z wydatkiem prawie 8 euro. - I tak jest za tani - mówi piłkarz Górnika Zabrze.

W tym artykule dowiesz się o:

Lukas Podolski jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale również przedsiębiorcą odnoszącym sukcesy w biznesie. Kebabowe imperium 38-letniego "Poldiego" w Niemczech rozrasta się w gigantycznym tempie.

Działa tam już 35 restauracji z kebabem (w samej Kolonii jest 19 oddziałów) i otwierają się kolejne punkty (więcej TUTAJ).

Ceny w restauracjach Podolskiego nie należą jednak do niskich. W ostatnim czasie nastąpiła podwyżka i obecnie kebab kosztuje tam już 7,90 euro (ok. 34 złotych) - pisze portal tz.de.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej przez zawodnika Górnika Zabrze, YouTubera Saschę Hellingera i streamera Twitcha Montanę Blacka jeden z widzów zapytał, co dzieje się z cenami kebabów u "Poldiego". W innych sieciach na terenie Niemczech ceny kształtują się bowiem na poziomie 6,00-7,50 euro.

- Ale ile kosztuje margherita w pizzerii? Prawie 10 euro... Masz ciasto, sos pomidorowy i trochę sera. Z moim kebabem jest inaczej. W końcu składa się z chleba, mięsa, sałatki i sosu. Myślę, że kebab i tak jest zdecydowanie za tani. To musi być droższe. Bo wszędzie ceny wzrosły - wyjaśnił mistrz świata z Niemcami w 2014 r.

Zobacz: Kolejka od samego rana. Kebab Podolskiego hitem

ZOBACZ WIDEO: Czy Lewandowski zostanie prezesem PZPN? Mamy odpowiedź

Źródło artykułu: WP SportoweFakty