Rozczulające zdjęcia Lewandowskiej. Pokazała, jak spędza wolny czas

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Dla Anny i Roberta Lewandowskich codzienność to nie tylko treningi, mecze i biznesy. To także czas spędzany wspólnie z dziećmi. Żona piłkarza FC Barcelony zamieściła w sieci kilka rozczulających zdjęć.

W środę FC Barcelona wygrała w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Na wyjeździe Duma Katalonii pokonała rywali 3:2 i przed rewanżem jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Jednym z czołowych zawodników Blaugrany był Robert Lewandowski.

Polak miał niewiele czasu na odpoczynek. Barca przygotowuje się już do kolejnych meczów, ale i "Lewy" znalazł chwilę na to, by pobyć z rodziną. Więcej czasu dla najbliższych ma jednak jego żona Anna Lewandowska, która w sieci zamieściła kilka zdjęć i pokazała to, jak wyglądało ich codzienne życie w ostatnim czasie.

Był czas na spacer, zabawę, wspólną jazdę na rolkach, zabawę z psem czy zbieranie muszelek. Lewandowska pokazała także, w jakich warunkach oglądała mecz Barcelony. Fotografie można zobaczyć poniżej.

Teraz przed Robertem Lewandowskim przygotowania do rewanżowego meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie 16 kwietnia w Barcelonie.

Czytaj także: Odwołanie przyniosło efekt. Zmniejszona kara dla Skry Częstochowa Dlaczego w Płocku nie wpuszczą kibiców Wisły? "To nie jest nasz problem"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
Firma Stolarska
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jak mówi nasza Złota Rączka drewniaka można zastąpić dowolnym kołkiem z płotu bez żadnej szkody ! Przydatność obojga jest jednakowa !  
avatar
Lupin
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
teee #Pan Treser: nikogo nie interesują twoje dewiacje, przestań więc opisywać pod każdym artykułem jak zabawiasz się swoją "kapucynką". Ohyda.  
avatar
Pan Treser
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
4
Odpowiedz
Moja kapucynka uczy drewniaka dobrych manier i pozowania . Tresuje go codziennie bo drewniak słabo chłonie wiedzę.  
avatar
Jan 007 Bąd
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Ooo widzę, że tutejsze hejterki nie tylko kwiczą ale też gęgają, gdaczą, kwaczą, mamy tu przegląd całego inwentarza żywego w gospodarstwie.  
avatar
Stary Kresowiak
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
4
Odpowiedz
Czy któryś z "inteligentnych" kibolków drewniaka wytłumaczy co oznacza słowo : Lewandoofski ?