Najpiękniejsze bliźniaczki w Polsce? Obłęd, jak wyglądają

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / squat_twinss / Na zdjęciu: Sandra i Agnieszka Krakowskie
Instagram / squat_twinss / Na zdjęciu: Sandra i Agnieszka Krakowskie
zdjęcie autora artykułu

Sympatykom sportów sylwetkowych sióstr Krakowskich z pewnością nie trzeba przedstawiać. Sandra i Agnieszka przez wielu nazywane są najpiękniejszymi bliźniaczkami w Polsce.

Nie dość, że są praktycznie identyczne, to jeszcze obie są trenerkami personalnymi. Nic dziwnego, że według wielu Sandra i Agnieszka Krakowskie to najpiękniejsze bliźniaczki nie tylko w polskim sporcie, ale w ogóle w całej w Polsce.

- Jedna pasja, jeden cel, te same marzenia. Razem o wiele raźniej - brzmi motto życiowe sióstr, które promują zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Ich zdjęcia robią furorę na Instagramie. Dość powiedzieć, że ich wspólny profil obserwuje 150 tys. osób.

Co ciekawe, siostry ograniczają się nie tylko do świata mediów społecznościowych. W przeszłości zjawiskowe fitnesski gościły na antenie Telewizji Polskiej w porannych treningach w programie pt. "Dzień dobry, Polsko!".

- Nie porównuj się.. Każda z nas jest piękna na swój niepowtarzalny sposób! Nie chodzi o to, aby wyglądać tak, jak ktoś inny, ale aby osiągnąć swój własny ideał piękna, który jest w pełni zgodny z Twoimi pragnieniami i wartościami. Zapamiętaj! - to kolejne motto sióstr.

Jedna z nich, Agnieszka, od kilku miesięcy jest już mężatką. Wyszła za mąż za Kamila Bartczaka, także trenera personalnego. Od momentu ślubu nosi podwójne nazwisko.

A jak zmieniały się bliźniaczki na przestrzeni lat? Przekonajcie się na poniższych zdjęciach:

siostry Krakowskie kiedyś:

siostry Krakowskie dziś:

Zobacz też: Schudł aż 21 kilogramów. Wprowadził dwie zasady Jej mąż został bohaterem FC Barcelony. Tak przeżywała to piękna Natalia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (7)
avatar
DonPatricio
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Nie mój gust. Mało kobiece i plastikowe  
avatar
J.EM.
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Łomatkoooo...  
avatar
pacieniek1
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Plastik.  
avatar
andbar
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Super dziewczyny. Czy jednak mąż jednej z nich nie ma problemów z rozróżnieniem żony od szwagierki? No chyba, że poznaje po tym drugim członie nazwiska.  
avatar
aagaj
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
no niemożliwe!  ile kasy je to kosztowało!