Poznajesz? Była gwiazdą reprezentacji Polski. Wiemy, co robi dziś

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Grzegorz Michałowski / Joanna Kaczor-Bednarska
PAP / Grzegorz Michałowski / Joanna Kaczor-Bednarska
zdjęcie autora artykułu

Joanna Kaczor-Bednarska, znana siatkarka, zakończyła swoją aktywną karierę sportową w 2017 roku. Po przejściu na emeryturę nadal pozostała blisko świata sportu, angażując się w inne jego aspekty.

W tym artykule dowiesz się o:

Kaczor-Bednarska rozpoczęła swoją przygodę ze sportem w młodym wieku, dołączając do klubu siatkarskiego we Wrocławiu. W wieku 19 lat przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez trzy lata grała w klubach z Idaho i Los Angeles, zanim wróciła do Polski.

Po krótkim pobycie w rodzinnym Wrocławiu oraz sezonie spędzonym w Muszynie, wyjechała do Włoch, gdzie spędziła kolejne dwa lata, zanim powróciła na polskie boiska. Swoją karierę sportową zakończyła po sezonie 2016/2017, ponownie w swoim rodzinnym mieście.

Nie odsunęła się jednak i szybko zaangażowała się w świat sportu w innej roli. Dołączyła do akademii siatkarskiej, której jednym z właścicieli jest Łukasz Kadziewicz. Ponadto została ekspertem przy komentowaniu meczów dla Polsatu Sport.

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"

Obecnie Joanna Kaczor-Bednarska pracuje w Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA). Po poszukiwaniu pracy w stolicy kraju, znalazła ofertę w tej instytucji. Po pięciu latach pracy w POLADA, w wywiadzie dla sport.pl opowiada, jak trafiła do tej organizacji.

Jej praca w POLADA jest bardzo dynamiczna. Codziennie napotyka na różne sytuacje, których nie da się przewidzieć. Głównie zajmuje się sportowcami objętymi systemem ADAMS (System Administracji i Zarządzania Antydopingiem), a ponieważ jest ich wielu, ich historie są bardzo zróżnicowane.

Dodajmy, że w POLADA Joanna Kaczor-Bednarska pracuje już około 6 lat.

Zobacz także: Burza pod wpisem Lewandowskiego. Tylko zobacz te komentarze Sabalenka aż zaklęła. "Po prostu nie mogę"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
steffen
18.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
"wiemy co robi dziś" - czyli znów odkryliscie Amerykę...  
avatar
Jerzy Frączyk
17.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Tej kobiety nie idzie słuchać ! kto decyduje o wypocinach tej kobiety !! Polsat?? od sprawozdań meczowych powinien być dziennikarz sportowy a nie jakieś wyimaginowane pseudo dziennikarki !! teg Czytaj całość