Miłość kwitnie. Różnica wieku u Stochów nie jest żadnym sekretem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/ewabilanstoch/?hl=pl / Kamil i Ewa Stochowie
Instagram / instagram.com/ewabilanstoch/?hl=pl / Kamil i Ewa Stochowie
zdjęcie autora artykułu

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są w związku małżeńskim od 13 lat. Co ciekawe, to kobieta jest starsza od skoczka narciarskiego. Sprawdź, ile lat różnicy jest między nimi.

W tym artykule dowiesz się o:

Kamil Stoch uznawany jest za jednego z wybitniejszych skoczków w historii tej dyscypliny sportowej. Przegląd jego osiągnięć może przyprawić o zawrót głowy.

Zdobył m.in. trzy złote medale na igrzyskach olimpijskich, triumfował trzykrotnie w Turnieju Czterech Skoczni, dwukrotnie zdobył Puchar Świata, jest także mistrzem świata oraz wicemistrzem świata w lotach narciarskich.

Znaczące osiągnięcia Kamila Stochem na skoczniach narciarskich nastąpiły po jego ślubie z Ewą Bilan-Stoch. Skoczek często wyraża wdzięczność swojej żonie za jej wsparcie i podkreśla jej wpływ na każdym etapie swojej kariery.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kompromitacja gwiazdora. Ten sport nie jest dla niego

Ich współpraca i szczęśliwe życie prywatne wyraźnie przyczyniły się do sukcesów sportowych. Para rzadko jednak dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Kobieta, choć jest żoną znanego skoczka, nie pojawia się często w mediach, a trzykrotny mistrz olimpijski w rozmowach z prasą skupia się na aspektach sportowych, omijając inne tematy.

Wiadomo, że para pobrała się w 2010 roku. Okazuje się, że różnica wieku między małżonkami jest niewielka. Ewa Bilan-Stoch przyszła na świat 1 stycznia 1985 roku, więc ma 39 lat. Z kolei Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku, co daje mu w tym roku 37 lat. Rozdziela ich zatem jedynie 2 lata różnicy.

Zobacz także: Grosicki zobaczył show Probierza w TVN. I pozamiatał wpisem Wojewódzki zapytał Probierza o palenie Szczęsnego. Szybka riposta

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (5)
avatar
ankaj
25.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
no toz to cud  
avatar
Dziadek z wiochy
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Ale hyty.  
avatar
Bogusia Żyta-Musiał
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Wszystko ma ale tego najważniejszego nie ma niech zgadne nie mają czasu na to  
avatar
brak brak
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Szkoda, że nie mają dzieci  
avatar
Sławek Sanocki
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Masakra co teraz z tym zrobic