Skradła najlepszą przyjaciółkę Sabalenki. "Nikomu nie można ufać"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robert Prange / Julian Finney / Ons Jabeur / Aryna Sabalenka
Getty Images / Robert Prange / Julian Finney / Ons Jabeur / Aryna Sabalenka
zdjęcie autora artykułu

Nie od dziś wiadomo, że Paula Badosa, Ons Jabeur i Aryna Sabalenka są dobrymi przyjaciółkami. Zarówno dwie pierwsze tenisistki, jak i prowadzący profil Internazionali BNL d'Italia na X-ie, postanowili zażartować z wiceliderki rankingu WTA.

W tym artykule dowiesz się o:

Na początku maja dobiegła końca rywalizacja w turnieju WTA 1000 w Madrycie. W finale zmierzyły się dwie najlepsze obecnie tenisistki - Iga Świątek i Aryna Sabalenka. Decydujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polki 7:5, 4:6, 7:6(7).

Zawodniczki za dużo czasu na radość i odpoczynek nie miały, ponieważ musiały przenieść się do Rzymu na kolejny turniej. 6 maja we Włoszech obecne były już Paula Badosa i Ons Jabeur.

Nie od dziś wiadomo, że Hiszpanka jest najlepszą przyjaciółką Aryny Sabalenki. Tenisistki często wrzucają na media społecznościowe wspólne zdjęcia. Ponadto wielokrotnie w różnych wywiadach nie szczędzą sobie miłych słów.

ZOBACZ WIDEO: Poważnie zachorowała. Pojawiły się obrzydliwe komentarze

Poł żartem-pół serio można stwierdzić, że wspomniana już Jabeur skradła Sabalence przyjaciółkę. Na platformie X na profilu Internazionali BNL d'Italia ukazało się nagranie, na którym widoczne są Badosa i właśnie Jabeur

- Najlepsze przyjaciółki w trasie. Nie wiem, gdzie jest Aryna. Ciągle świętuje swoje urodziny - rzuciła do kamery Tunezyjka. - Urodziny w Madrycie - odpowiedziała Hiszpanka (wideo możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Z tego nagrania postanowili również zażartować prowadzący profil Internazionali BNL d'Italia. "Grasz w finale i Ons Jabeur kradnie twoja najlepszą przyjaciółkę. Nikomu nie można ufać" - czytamy w opisie.

Dodajmy, że dzień po finale turnieju, czyli 5 maja, Aryna Sabalenka obchodziła 26. urodziny. Tym samym Białorusinka nie sprawiła sobie prezentu, jakim z pewnością byłoby pokonanie Igi Świątek.

Turniej WTA 1000 w Rzymie rozpoczął się 6 maja, a zakończy się 19 maja.

Zobacz także: A jednak! Najpiękniejsza tenisistka świata zaskoczyła swoją decyzją Sabalenka ujawniła, dlaczego przegrała ze Świątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty