Mbappe odsłonił własną figurę w muzeum. Nieźle się zdziwił

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / CentreGoals / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
Twitter / CentreGoals / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
zdjęcie autora artykułu

Kylian Mbappe odkrył w czwartek swoją figurę woskową, którą będzie można oglądać w Madame Tussauds w Berlinie. Gdy ją tylko ujrzał, nie mógł uwierzyć. - Wygląda bardziej jak Kylian niż ja - śmiał się piłkarz Paris Saint-Germain.

W tym artykule dowiesz się o:

W słynnym muzeum figur woskowych Madame Tussauds roi się od sław. Swojej podobizny doczekał się także Kylian Mbappe, który od lat jest piłkarzem ze światowego topu. Nie ma klubu, który nie chciałby mieć w swoich szeregach tego francuskiego napastnika.

Zawodnik Paris Saint-Germain, który został przez trenera Didiera Deschampsa mianowany kapitanem reprezentacji Francji, już wkrótce rozpocznie rywalizację w Euro 2024. Przed ogłoszeniem składów na wielką imprezę, Mbappe odsłonił w Paryżu swój woskowy posąg, który będzie można podziwiać na wystawie Madame Tussauds w Berlinie.

Podczas tego wydarzenia piłkarz PSG stanął na scenie, a następnie nacisnął przycisk, za pomocą którego odsłonił czerwoną kurtynę, zakrywającą woskową figurę. Gdy tylko ją zobaczył, był bardzo pozytywnie zaskoczony.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

- Wygląda bardziej jak Kylian niż ja - śmiał się zawodnik. Trzeba szczerze przyznać, że jego podobizna została odwzorowana w stu procentach.

Jak zdradziła redakcja "L'Equipe", uchwycenie rysów jego twarzy i ciała zajęło autorowi tego dzieła cztery godziny. Podobieństwo? Uderzające! Aż można się pomylić!

Reakcję Kyliana Mbappe można zobaczyć poniżej:

Czytaj także: Hiszpańskie media piszą o Lewandowskim. "To mu się nie podoba" Zwróciła się do Milika. "Wyjątkowy moment"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty