Dyrektor TVP Sport bez koszulki. Natychmiastowa reakcja Borka

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Jakub Kwiatkowski (Kanał Sportowy), w prostokącie: Mateusz Borek (Instagram)
WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Jakub Kwiatkowski (Kanał Sportowy), w prostokącie: Mateusz Borek (Instagram)
zdjęcie autora artykułu

Jakub Kwiatkowski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem bez koszulki. Skomentował je Mateusz Borek, który zadał pytanie byłemu rzecznikowi PZPN. "Macie siłkę w TVP Sport?" - czytamy na Instagramie.

W tym artykule dowiesz się o:

Jakub Kwiatkowski przez wiele lat był rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz team managerem kadry. Na początku grudnia 2023 roku piękna przygoda dobiegła końca.

- U prezesa w gabinecie byli sekretarz związku Łukasz Wachowski i odpowiedzialny za komunikację Tomasz Kozłowski. Tam usłyszałem, że skoro Probierz mnie w sztabie nie chce, to Kozłowski też mnie nie chce. I tak zostałem zwolniony - mówił w rozmowie z WP SportoweFakty.

Dwa tygodnie później były rzecznik PZPN rozpoczął nowy etap w życiu - został dyrektorem TVP Sport. Jak widać, postanowił nieco odpocząć przed nadchodzącym pełnym sportowych imprez latem. Przypomnijmy, że wkrótce rozpocznie się Euro 2024, a po tym turnieju także igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Jakub Kwiatkowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z plaży... bez koszulki. "W obiektywie żony zawsze wychodzę najlepiej" - podkreślił.

Fotkę skomentował Mateusz Borek. "Macie siłkę w TVP Sport?" - napisał komentator, nawiązując do formy dyrektora stacji. "Po moim powrocie jak u trenera Nawałki będziemy sprawdzać poziom tkanki tłuszczowej" - odpisał Kwiatkowski.

Zobacz też: Od lat przykuwa uwagę. Jest pasierbicą legendy#mce_temp_url#

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty