Jej tatę zna każdy. Ma teraz duże problemy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Weronika Adamek / Weronika Adamek
Instagram / Weronika Adamek / Weronika Adamek
zdjęcie autora artykułu

Ma za sobą bardzo trudne studia, ale zakończone dyplomem. Weronika Adamek poszła w ślady mamy oraz siostry i także została pielęgniarką. O jej ojcu jest bardzo głośno w ostatnich dniach,

W tym artykule dowiesz się o:

"Jako dumny ojciec mogę się pochwalić, że niedawno moja córka Weronika zdała bardzo trudny, państwowy egzamin na dyplomowaną pielęgniarkę!" - pisał na Instagramie Tomasz Adamek, słynny polski bokser, który w weekend został wyproszony z samolotu lecącego do USA. Po wygraniu walki na gali FAME MMA Adamek spożywał alkohol i wg informacji sport.pl badanie alkomatem wykazało 1,22 promila alkoholu we krwi.

23-letnia Weronika Adamek studiowała na Uniwersytecie Quinnipiac. Wielu komentujących jej profil na Instagramie doradzało Adamek karierę w modelingu ze względu na nienaganną figurą, którą może pochwalić się Adamek.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Na jej profilu można znaleźć wiele zdjęć, na których widzimy Weronikę w stroju kąpielowym.

Tomasz Adamek wraz z rodziną mieszka w USA od 2008 roku. Mają dwie córki: 26-letnią Roksanę i 23-letnią Weronikę, a od blisko dwóch lat są dziadkami.

Adamek zawsze podkreślał, jak ważne w jego życiu jest religia. - Mój dzień zaczyna się od znaku krzyża. Krótka modlitwa, proszę Boga o światło i siłę do treningu, a także o zdrowie. Tak zaczynam dzień. Potem jest trening, a później przychodzi czas, by pomodlić się na różańcu. Bardzo ważna jest dla mnie także spowiedź święta i niedzielna Msza święta. Bez tego ani rusz. Po spowiedzi czuję się uwolniony - mówił w rozmowie ze stacja7.pl.

Oto jak wygląda córka Tomasza Adamka:

Źródło artykułu: WP SportoweFakty