Poznajesz? Tak gwiazda disco polo rozgrzewała kibiców Jagiellonii

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/jakubklyszejko / Na zdjęciu: Zenon Martyniuk na stadionie w Białymstoku
Twitter / x.com/jakubklyszejko / Na zdjęciu: Zenon Martyniuk na stadionie w Białymstoku
zdjęcie autora artykułu

Przed meczem Jagiellonii Białystok z Wartą Poznań w PKO Ekstraklasie, który ma zdecydować o tytule mistrzowskim dla Jagi, koncert dał sam... Zenon Martyniuk.

Jagiellonia Białystok w sobotę (25.05) zmierzyła się z Wartą Poznań (3:0 - więcej TUTAJ) w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy.

Drużyna z Białegostoku potrzebowała zwycięstwa, żeby nie oglądać się na Śląsk Wrocław (rywalizował z Rakowem w Częstochowie) i zapewnić sobie pierwszy w historii klubu tytuł mistrza Polski.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra meczu Jagi z Wartą fanów na trybunach w Białymstoku rozgrzewał... Zenon Martyniuk (patrz wideo poniżej). Słowa przeboju pt. "Kochana wierzę w miłość" niosły się po całym stadionie.

Pochodzący z Podlasia wokalista, król disco polo, jest wielkim fanem Jagiellonii. Jego głos rozbrzmiewa po każdym golu Jagi zdobytym na własnym obiekcie. Nic więc dziwnego, że przed arcyważnym pojedynkiem z Wartą Martyniuk dał koncert dla kibiców i piłkarzy.

"Zenon Martyniuk już rozpoczął swój koncert. Kibice czekają na koncert piłkarzy Jagiellonii" - skomentował na portalu X dziennikarz TVP Sport Jakub Kłyszejko, który zamieścił wideo ze stadionu.

Zobacz: Jagiellonia czy Śląsk? Wszystkie scenariusze w walce o mistrzostwo Polski

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty