Co za scena w szatni mistrzów Polski! Wokół zamieszanie, a na środku on i ona

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Artur Reszko / x.com/jakubklyszejko / Na zdjęciu: Kibice Jagiellonii Białystok i piłkarz Jagi Rui Nene/ w ramce: trener Adrian Siemieniec z żoną
PAP / Artur Reszko / x.com/jakubklyszejko / Na zdjęciu: Kibice Jagiellonii Białystok i piłkarz Jagi Rui Nene/ w ramce: trener Adrian Siemieniec z żoną
zdjęcie autora artykułu

Działo się w szatni Jagiellonii Białystok po meczu z Wartą, oj działo. W ramiona trenera Adriana Siemieńca wpadła jego małżonka.

Piłkarski Białystok w sobotę (25.05) z pewnością nie zaśnie. Jagiellonia wygrała na własnym stadionie z Wartą Poznań (3:0) w ostatniej kolejce ligowej i zasłużenie zdobyła tytuł mistrza Polski w sezonie 2023/24 (więcej TUTAJ).

Radość w ekipie z Podlasia po ostatnim gwizdku sędziego spotkania z Wartą była ogromna. To pierwsze mistrzostwo w historii klubu. W szatni Jagi jako jedna z pierwszych z gratulacjami do trenera Adriana Siemieńca pospieszyła jego żona.

Dziennikarz Jakub Kłyszejko z TVP Sport zamieścił na portalu X wideo (patrz poniżej), na którym widzimy 32-letniego szkoleniowca Jagiellonii i jego małżonkę ubraną w barwy klubowe, ściskających się na środku szatni.

Polały się przy tym łzy szczęścia. "Wzruszające momenty w szatni Jagiellonii. Trener Adrian Siemieniec..." - dodał Kłyszejko w opisie.

Żona trenera nowego mistrza Polski jest fanką futbolu i... doradcą swojego męża. - Tak wspiera. Doradza? Zdarza się. Ma czasami ciekawe wnioski z meczów. Zna się na piłce. Nie tyle od strony taktycznej, choć czuje ten sport - zdradził Siemieniec w wywiadzie dla sport.tvp.pl.

Zobacz: "Rekord XXI wieku". Eksperci pod wielkim wrażeniem nowego mistrza Polski

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co on zrobił?! To może być gol sezonu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty