"Grube przegięcie". Słowa i gesty prezenterki po prostu szokują

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / facebook.com/gromda / Na zdjęciu: materiał promujący galę Gromda 17
Facebook / facebook.com/gromda / Na zdjęciu: materiał promujący galę Gromda 17
zdjęcie autora artykułu

W najbliższy piątek odbędzie się gala "Gromda 17: Don Diego vs Balboa 2". Spot zapowiadający wydarzenie zamieszczony na Facebooku zbulwersował wielu internautów. "Grube przegięcie!" - można przeczytać w komentarzach.

W tym artykule dowiesz się o:

- Pie... się kiedyś po zażyciu kokainy, chłopaki? Jest fajnie... Ale to nic w porównaniu do walk na gołe pięści. GROMDA - ostra jazda do samego końca" - słowa prezenterki i forma przekazu w spocie reklamującym piątkową (31 maja) galę organizacji, która promuje walki na gołe pięści, wywołały sporo kontrowersji w sieci.

Scena została zaczerpnięta z erotycznego thrillera pt. "Nagi instynkt" z piękną Catherine Trammell (w tej roli wystąpiła Sharon Stone). "Gołe pięści... chłopaki. Nie ma miękkiej gry. Ostra jazda do końca" - podgrzano emocje w opisie filmu GROMDY.

Taka forma przekazu w zamyśle miała zachęcić do wykupienia dostępu do transmisji z gali "Gromda 17: Don Diego vs Balboa 2", ale...

Dużo osób z oburzeniem przyjęło treść i nie zostawiło suchej nitki na pomysłodawcach materiału. Pod wideo zamieszczonym na facebookowym fanpage'u GROMDY pojawiło się mnóstwo krytycznych wpisów.

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

"Grube przegięcie", "Miało być fajnie z tą panią, wyszło jak wyszło", "Chore", "Dzieciaki oglądają", "Przykro patrzeć...", "Pogrzało was?", "Kontrowersyjny materiał promujący kokainę", "To propagowanie narkotyków", "Promujecie patologię" - to tylko niektóre opinie zbulwersowanych internautów. Z drugiej strony, znaleźli się również tacy, którym... spot się podobał.

Ze względu na kontrowersyjny przekaz nie pokazujemy tego nagrania. Ponadto, GROMDA po niespełna 24 godzinach od publikacji zdecydowała się usunąć materiał z FB.

To nie pierwsze tak kontrowersyjne nagranie wypuszczone przez organizację. W marcu 2022 r. znany dziennikarz Mateusz Borek wystąpił w filmie, który promował galę GROMDA 8. Nie brakowało w nim seksistowskich ujęć czy wulgaryzmów. Po krytyce w mediach, Borek wycofał się z projektu, a GROMDA tłumaczyła się, że materiał nie miał na celu nikogo obrażać (więcej TUTAJ).

Zobacz: Stworzył Gromdę, współpracuje z TVP. Ma przestępczą przeszłość

Źródło artykułu: WP SportoweFakty