Ale się Lewandowski wystroił! Tak odebrał kolejną nagrodę za swoją grę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Joaquin Corchero / FC Barcelona/X / Robert Lewandowski
Getty Images / Joaquin Corchero / FC Barcelona/X / Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Robert Lewandowski został zaproszony na galę Globe Soccer European Awards 2024. Polak znalazł się w "11" sezonu ligi hiszpańskiej, za co otrzymał statuetkę. W oczy rzucił się ubiór kapitana naszej reprezentacji.

W tym artykule dowiesz się o:

We wtorek (28 maja) odbyła się gala Globe Soccer European Awards 2024, na której rozdano nagrody za sezon 2023/2024. Uroczystość miała miejsce w prestiżowym hotelu Cala di Volpe na Sardynii.

Na wydarzeniu obecni byli zawodnicy FC Barcelony, w tym Robert Lewandowski. Polski napastnik został wybrany do drużyny sezonu La Ligi. "Lewy" tym samym wyszedł na scenę, by odebrać nagrodę.

To, co rzucało się w oczy, to ubiór kapitana reprezentacji Polski. Lewandowski postawił na czarny garnitur, czarne buty i białą koszulę. 35-latek tym razem założył muszkę zamiast krawatu (wideo możesz zobaczyć na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Dodajmy, że pierwsza edycja Globe Soccer European Awards miała miejsce w 2010 roku. Od tego momentu wręczane są wyróżnienia w różnych kategoriach, uwzględniających zawodników i kluby z całego świata.

W 2024 roku zdecydowano się na stworzenie osobnego plebiscytu wyłącznie dla Europy. Co ciekawe, piłkarzem sezonu wybrany został Kylian Mbappe, a statuetkę wręczył mu sam Robert Lewandowski (szczegółowe wyniki ze wszystkich kategorii dostępne są TUTAJ).

Zobacz także: "Halo, proszę oddać czapkę!". Niespotykana sytuacja po meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty