Iskrzy! Miss mundialu wbiła szpilę znanej Niemce. "Gdybym tak wyglądała..."

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Brunskill/Fantasista / Instagram / Na zdjęciu: Ivana Knoll, Laura Wontorra
Getty Images / Chris Brunskill/Fantasista / Instagram / Na zdjęciu: Ivana Knoll, Laura Wontorra
zdjęcie autora artykułu

Podczas Euro 2024 iskrzy nie tylko na murawie, ale i poza nią. Miss mundialu, Ivana Knoll, gorzko odpowiedziała prezenterce jednej z niemieckich telewizji.

W tym artykule dowiesz się o:

Ivana Knoll nie daje o sobie zapomnieć. Miss mundialu jest obecna także na Euro 2024 i z perspektywy trybun oglądała pierwszy mecz Chorwacji na tym turnieju (Chorwaci przegrali z Hiszpanią 0:3). Modelka prezentowała na sobie narodowe barwy, choć postawiła na dość skąpy ubiór.

Do tego stopnia, że podczas jednego z wywiadów dla niemieckiej telewizji, MagentaTV, skarżyła się na to, że jest jej zimno. W odpowiedzi prezenterka telewizyjna, Laura Wontorra, zwróciła uwagę, że Knoll mogłaby po prostu ubrać się adekwatnie do temperatury.

A gdy rozmowa z Knoll dobiegała końca, Wontorra skwitowała: "Teraz czas na trochę fachowości, po rozmowie o pogodzie i ubraniach, w końcu powinniśmy zająć się sportem".

Modelka z Chorwacji nie zostawiła tych słów bez odpowiedzi. Na Instagramie wywołała burzę, jednoznacznie odpowiadając prezenterce. "Droga Lauro, gdybym wyglądała tak jak ty, na zawsze nosiłabym zimowe ubrania" - rozpoczęła.

A później zaatakowała także telewizję, której udzieliła wywiadu. "Najbardziej nieprofesjonalna telewizja wszech czasów. Nauczcie swoich prowadzących kultury i nigdy więcej mnie nie zapraszajcie na wywiad" - skwitowała.

Czytaj także: Bohater Holendrów wysłał SMS-a do swojej dziewczyny. Wszystko przewidział

ZOBACZ WIDEO: Eksperci podsumowali występ Polaków. "Podniesiono czoło, ale nie do końca"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty