Wiadomo, czym na co dzień zajmuje się siostra Lewandowskiego. Nie poszła śladem brata

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Milena Lewandowska
Instagram / Na zdjęciu: Milena Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Milena Lewandowska-Miros jest jednym z członków Teamu RL9. Siostra napastnika FC Barcelony i reprezentacji Polski podczas publicznych wystąpień zachwyca elegancją i świetnym ubiorem.

W tym artykule dowiesz się o:

Milena Lewandowska-Miros, starsza o trzy lata siostra Roberta Lewandowskiego, jest byłą siatkarką. Kobieta pozostaje w cieniu swojego słynnego brata, jednak pełni ważną rolę w Teamie RL9 (zespół rywalizujący w padlu, założony przez Lewandowskiego).

Lewandowska-Miros rzadko udziela wywiadów, ale jest aktywna na Instagramie, gdzie jej profil śledzi ponad 50 tysięcy osób. Na zamieszczanych zdjęciach, czy to na trybunach podczas meczów Barcy, czy reprezentacji Polski, zawsze wygląda dobrze, elegancko i modnie, co świadczy o dużym przywiązaniu do ubioru.

Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ siostra "Lewego" jest żoną Radosława Mirosa (para na zdjęciach poniżej), właściciela firmy Signor Leone, zajmującej się szyciem garniturów na miarę.

ZOBACZ WIDEO: Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? "Kadra musi to wyrzucić z głowy"

Jednym z klientów ekskluzywnego salonu prowadzonego przez Mirosów jest Robert Lewandowski (a także Andrzej Wrona, Maciej Musiał i Grzegorz Hyży). Kapitan Biało-Czerwonych podczas uroczystych gal często występuje w garniturach marki Signor Leone.

39-letnia Lewandowska-Miros realizuje się także zawodowo jako projektantka domów i wnętrz. Niedawno rozpoczęła współpracę z firmą Klaudia Wagner Interior Design.

Zobacz także: Tego było już za dużo. Modrić przerwał wywiad Żądali milionów od rodziny Schumachera. Policja aresztowała dwóch mężczyzn

Źródło artykułu: WP SportoweFakty