Pudzian włączył tryb farmera. "Oczy ciężko otworzyć"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Facebook / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Mariusz Pudzianowski prowadzi gospodarstwo rolne, od którego nie ma chwili wytchnienia. Nawet w takie upały, jakie zapanowały w Polsce w niedzielę.

W tym artykule dowiesz się o:

Nie jest żadną tajemnicą, że Mariusz Pudzianowski prowadzi gospodarstwo rolne w Białej Rawskiej, położonej w województwie łódzkim. "Pudzian" specjalizuje się w uprawie owoców pestkowych. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych chętnie dzieli się z fanami relacjami ze swojej codziennej pracy.

W niedzielne popołudnie Pudzianowski opublikował post na swoim Facebooku, w którym pokazał, w jakich warunkach robi obejście po gospodarstwie. Upały panujące nad Polską doskwierają i jemu.

"Farmer Mariusz standardowo obejście włości robi, a grzeje przeokrutnie, 31 stopni Celsjusza. A u awans też tak pali ogniem aż oczy ciężko otworzyć, bo potem zalewa?" - zapytał swoich fanów.

Chwilę później wrzucił kolejny post, a tym razem dotyczył on kąpieli psów. "Niedzielny prysznic 10-minutowy to już niemal obowiązek jest" - napisał były strongman. I zaapelował do swoich obserwujących, aby ci dbali o swoje psy - szczególnie w taką pogodę, jaka aktualnie zawitała do kraju. "Ja im zmieniam wodę w takie upały dwa razy dziennie. Nie jestem aż taki psiarz ale o swoje dbam ile mogę" - podkreślił.

Czytaj także: Nie uwierzysz. Takie wykształcenie ma czołowy komentator TVP

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty