Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Rozdano "Oskary" w MMA. Piękna Arianny Celeste została "Ring Girl Roku"

W Las Vegas rozdano "Oskary" w MMA. W kategorii "Ring Girl Roku" wygrała dobrze znana kibicom z całego świata Arianny Celeste.
 Redakcja
Redakcja

W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu w Las Vegas odbyła się ceremonia MMA Awards 2016. Oczy polskich kibiców były zwrócone przede wszystkim na kategorie: "Zawodniczka Roku" oraz "Rewelacja Roku", w których nominowana była Joanna Jędrzejczyk.

Niestety, polska zawodniczka nie znalazła uznania wśród fanów MMA, którzy wyłonili zwycięzców drogą głosowania internetowego. Zawodniczką roku została Holly Holm, która niespodziewanie odebrała pas wagi koguciej Rondzie Rousey . Amerykańska wojowniczka pokonała również "JJ" w wyścigu o tytuł "Rewelacji Roku".

Na imprezie w Las Vegas "Oskara MMA" (bo tak się mówi o tych nagrodach w branży) odebrała również najlepsza ring girl 2015 roku. Statuetkę w tej kategorii otrzymała dobrze znana fanom na całym świecie Arianny Celeste.

Amerykańska modelka zostawiła na placu boju takie dziewczyny jak: Jhenny Andrade, Carly Baker, Brittney Palmer oraz Mercedes Terrell. Kliknij dalej, aby zobaczyć jej najnowsze zdjęcia.

Czy Arianny Celeste zasłużyła na tytuł najpiękniejszej ring girl?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3):
 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy
  Czytaj całość
  wybierasz Boga??? SKROMNOŚĆ kobiety pochodzi od Boga, BEZWSTYD i ZGORSZENIE w każdej postaci i odmianie to koncepcja szatańska !! Kto się nie nawróci i za życia nie opamięta, temu do zbawienia droga MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA!! Kongregacja ds Wiary- „Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców, mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci, i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, niedopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie”)...W Fatimie Maryja mówiła: „Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest wieczność, na pewno uczyniliby wszystko, by odmienić swoje życie. Pojawią się na świecie mody, które będą obrażać naszego Pana. Ludzie, którzy służą Bogu, nie mogą być niewolnikami mody. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori. Ludzie światowi, zaangażowani w swe sprawy, żyją w ciemności i błędzie, nie myślą o poznaniu rzeczywistości Bożej, nie troszczą się chociażby odrobinę o własne zbawienie wieczne, nie zabiegają o poznanie przyjścia tego Mesjasza, oczekiwanego i upragnionego przez narody, przepowiedzianego i zapowiedzianego przez proroków (Epist. IV; s. 885). Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości (Epist. IV; s. 876).
  • HDZapora Zgłoś komentarz
   Oh!!!!
   • Xavi93 Zgłoś komentarz
    Zabójczo śliczna :D