Rousey przyłapana przez paparazzi. To dowód, że niebawem wróci do oktagonu?

Wygląda na to, że Ronda Rousey najgorsze ma już za sobą. Po długim odpoczynku gwiazda UFC wróciła do treningów. Słynna zawodniczka została przyłapana przez paparazzi.

 Redakcja
Redakcja
Facebook

Ronda Rousey przechodzi najtrudniejszy okres w sportowej karierze. W listopadzie ubiegłego roku została znokautowana przez Holly Holm. To była pierwsza porażka Rusey w MMA.

To sprawiło, że "Rowdy" zniknęła z życia publicznego. Wcześniej brylowała w mediach i na różnych imprezach. Amerykańskie media nie mają wątpliwości, że 29-letnia gwiazda UFC nie potrafi pogodzić się z porażką.

Pojawił się jednak kolejny dowód wskazujący, że najgorsze już jest za nią. Portal TMZ opublikował przełomowe zdjęcia. Widzimy na nich, że Rousey wróciła do treningów i znowu ćwiczy pod okiem Edmonda Tarvedyana.


Treningi mogą także oznaczać, że Ronda pojawi się w oktagonie szybciej niż sugerowano. Szef UFC, Dana White, twierdził, że jego gwiazda najwcześniej wróci pod koniec roku. Teraz jednak media informują, że być może Rousey szykuje się do zaplanowanej na lipiec gali UFC 200.

Opracował CYK

Zobacz wideo: czym Woźniacka oburzyła Duńczyków?

Wierzysz, że Rousey wróci już w lipcu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×