O tej interwencji mówi cała Anglia. Napastnik wszedł do bramki i obronił rzut karny

Alex Revell został bohaterem 42. kolejki spotkań na zapleczu angielskiej Premier League. 32-letni piłkarz dokonał wielkiej rzeczy.

Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe

W sobotnim meczu Championship ekipa Preston North End zremisowała z Milton Keynes Dons FC (wynik 1:1). Jeden punkt dla gości uratował Alex Revell, który pojawił się na boisku w 67. minucie spotkania (napastnik zastąpił Nicky'ego Maynarda).

W 81. minucie meczu na Deepdale Stadium za faul w polu karnym czerwoną kartką został ukarany bramkarz MK Dons, Cody Cropper. Amerykańskiego golkipera zastąpił w bramce Revell, który popisał się fantastyczną obroną rzutu karnego, wykonywanego przez Joe Garnera.

- Napastnik w bramce?! To nie zdarza się normalnie... Alex Revell z MK Dons, ukłoń się - piszą o wyczynie drugoligowca brytyjskie media.