Lewandowski jak model z żurnala. Jego najnowsze zdjęcie robi wrażenie

Polski napastnik po znakomitym meczu i dwóch golach tryska dobrym humorem. Dowodem na to jest najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Robert Czykiel
Getty Images / Matthias Hangst
Robert Lewandowski znakomicie zaprezentował się w pierwszym występie po krótkiej przerwie zimowej w Bundeslidze. Polski napastnik strzelił dwa gole Freiburgowi, a drugi z nich - w 91. minucie, zapewniający wygraną 2:1 - był tak wyjątkowej urody, że zachwycają się nim media z całego świata. Nawet Zbigniew Boniek był pod wrażeniem.

Gwiazdor Bayernu Monachium ma zatem powody, aby być w znakomitym humorze. Potwierdza to jego najnowsze zdjęcie, które zamieścił na Instagramie. "Idealny poranek" - tak podpisał fotografię.

"Lewy" wyszedł na balkon, a w tle miał widok na piękne góry. Uwagę internautów zwrócił jednak pewien szczegół - sweter sportowca. Niektórzy nawet żartowali w komentarzach, że przypomina im te, które dziergały babcie.

Warto jednak zauważyć, że Lewandowski na zdjęciu wyszedł niczym zawodowy model z żurnala. Zdjęcie na tle gór idealnie pasowałoby do katalogu turystycznego. Piłkarz nie zdradził jednak w jakim miejscu spędza niedzielę.

Czy Lewandowski sprawdziłby się w zawodzie modela?