Nie dał szans bramkarzowi z rzutu wolnego. Mierzejewski bohaterem meczu

Polski piłkarz zameldował się na boisku po przerwie i pokazał, że jest w znakomitej formie. Strzelił gola i miał udział przy drugim trafieniu.

Piotr Bobakowski
Adrian Mierzejewski był wielką gwiazdą Al-Nasr Rijad PAP/EPA / Adrian Mierzejewski był wielką gwiazdą Al-Nasr Rijad
Adrian Mierzejewski zdobył pięknego gola w meczu ligowym Al-Sharjah SCC z Al-Ittihad Kalba (wynik 2:1). 30-letni pomocnik pojawił się na boisku w drugiej połowie i poprowadził swój zespół do zwycięstwa w spotkaniu 21. kolejki ekstraklasy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Najpierw były reprezentant Polski popisał się fantastycznym strzałem z rzutu wolnego, po którym piłka wpadła pod poprzeczkę. To trzecie trafienie "Mierzeja" w piętnastym występie w lidze w tym sezonie.

Sześć minut przed końcem meczu na Al-Sharjah Stadium - przy stanie 1-1 - wychowanek szkółki piłkarskiej Naki Olsztyn miał udział w zdobyciu przez swój zespół zwycięskiego gola. Po dośrodkowaniu Mierzejewskiego piłka trafiła w rękę jednego z rywali w polu karnym i sędzia odgwizdał "jedenastkę". Wynik potyczki ustalił Gelmin Rivas.

Zobaczcie bramki dla Al-Sharjah w meczu z Al-Ittihad Kalba.

Adrian Mierzejewski ma szanse na powrót do reprezentacji?