Ronaldo korzysta w przerwie w rozgrywkach. Znowu wygrzewał się na jachcie

Cristiano Ronaldo nie pojechał na zgrupowanie kadry, by jeszcze lepiej prezentować się w Juventusie. Dzięki temu ma więcej czasu dla siebie, bo w przerwie między treningami korzysta z uroków włoskiego klimatu.
Robert Czykiel
Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Portugalia dopiero we wtorek 10 września rozegra pierwszy mecz w Lidze Narodów. Rywalem będą Włosi, którzy w pierwszym spotkaniu zremisowali 1:1 z Polską. "Squadra Azzurra" będzie miała ułatwione zadanie, bo w zespole rywali nie będzie Cristiano Ronaldo.

Najlepszy piłkarz świata po rozmowie z selekcjonerem uznał, że lepiej zostać w klubie i popracować nad powrotem do najlepszej formy. "Cris" na razie nie strzelił gola w barwach Juventus Turyn. Codziennie pokazuje w sieci zdjęcia z treningów, ale... nie tylko.

Portugalski gwiazdor dzięki przerwie na mecze reprezentacji ma więcej czasu dla siebie. W wolnych chwilach korzysta z uroków włoskiego klimatu. W krótkim czasie drugi raz (za pierwszym zdjęcie wrzuciła jego dziewczyna) wygrzewał się na jachcie i jak sam pisze, łapał witaminę D.

Po przerwie na reprezentacje Juventus zmierzy się z US Sassuolo. Następnie rozegra pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów z Valencią. Fani "Starej Damy" liczą, że Ronaldo w końcu się przebudzi.

Liga Włoska transmitowana na żywo w Internecie na kanałach Eleven Sports dostępnych na platformie WP Pilot!

Czy Ronaldo zacznie strzelać po przerwie na mecze reprezentacji?