Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

50 najbogatszych Polek według rankingu Wprost. Znamy majątek Anny Lewandowskiej i Agnieszki Radwańskiej

Wprost opublikował ranking 50 najbogatszych Polek. W tym gronie znalazło się miejsce m.in. dla Anny Lewandowskiej, Agnieszki Radwańskiej i Ewy Chodakowskiej. Żeby znaleźć się w zestawieniu, majątek musiał wynosić co najmniej 52 mln złotych.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Anna Lewandowska Newspix / Press Focus / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska może pochwalić się majątkiem ponad czterokrotnie większym. Według Forbesa wynosi on 231 miliona złotych, co daje żonie najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego 23. miejsce w rankingu.

W stosunku do 2018 roku, przychody Anny Lewandowskiej wzrosły o 27 milionów złotych. Nie przełożyło się to jednak na wyższe miejsce rankingu. Przed rokiem łodzianka zajęła 22. pozycję.

Anna Lewandowską jest znaną w całej Polsce trenerką fitness, która promuje zdrowy tryb życia. Produkuje i sprzedaje zdrowe i dietetyczne produkty żywnościowe. Przygotowuje materiały wideo z ćwiczeniami, dzięki którym można dbać o swoją kondycję fizyczną.

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Robert Lewandowski z golem i pudłem sezonu. Nerwowy mecz Bayernu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Podobnie na swój dorobek pracuje Ewa Chodakowska, także trenerka fitness. 37-latka z Sanoka może pochwalić się majątkiem o wartości 178 milionów złotych. To 31. pozycja w zestawieniu 50 najbogatszych Polek. W tym elitarnym gronie Ewa Chodakowska zadebiutowała dwa lata temu.

W zestawieniu znalazło się także miejsce dla Agnieszki Radwańskiej. Majątek najlepszej polskiej tenisistki w historii, która zakończyła już profesjonalną karierę, wynosi 99 milionów złotych. To 39. miejsce w gronie 50 najbogatszych Polek. Agnieszka Radwańska bardzo dużo zarobiła za swoje sukcesy sportowe na korcie, ale nie tylko. Zainwestowała również między innymi w nieruchomości. 

Czytaj także: Agnieszka Radwańska w nowej roli. Została ambasadorką finałowego turnieju WTA

Według rankingu "Wprost" najbogatszą Polką jest Dominika Kulczyk, przedsiębiorczyni i inwestorka, córka zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka. Jej majątek wynosi 9 mld złotych. 2. miejsce w tym zestawieniu zajmuje Barbara Komorowska (2 mld złotych), a trzecie Grażyna Kulczyk (1,7 mld).

Czytaj także: sportowcy oburzeni warunkami mieszkaniowymi na lekkoatletycznych MŚ w Dosze

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

 • zawodowiec Zgłoś komentarz
  Majatek Lewandowskiej? Sobie zartowac redaktor raczy. Moze strzelone bramki tez ida na jej konto? Kulczyk? A jaki moze ona miec majatek jak nie przepracowala ani jednego dnia w swoim zyciu? W
  Czytaj całość
  Poznaniu za jestestwo placa?
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×