Fame MMA 5. Szymon "Isamu" Kasprzyk - Marcin "Rafonix" Krasucki. Szybkie i efektowne poddanie

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Szymon 'Isamu' Kasprzyk
YouTube / Szymon 'Isamu' Kasprzyk
zdjęcie autora artykułu

Szymon "Isamu" Kasprzyk (2-0) poddał w pierwszej rundzie Marcina "Rafonixa" Krasuckiego (0-1) podczas jednej z najważniejszych walk gali Fame MMA 5 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

W tym artykule dowiesz się o:

"Isamu" był wyraźnym faworytem starcia. Stawiając na jego triumf, praktycznie nie dało się zarobić. Skrajnie odmiennie wyglądała jednak sytuacja "Rafonixa". Przy wskazaniu na jego zwycięstwo zarobić było można ponad czterokrotność sumy!

Pierwotnie Szymon Kasprzyk  z Marcinem Krasuckim mieli skonfrontować się w walce wieczoru hitowego wydarzenia. Ostatecznie jednak zestawienie znalazło się w połowie karty pojedynków.

"Rafonix" odważnie zaczął pierwszą rundę. Przewagę zdobył jednak "Isamu", który postanowił przenieść starcie do parteru. Gdy Krasucki próbował wstać, Kasprzyk mocno kopnął przeciwnika i walka powróciła na matę.

ZOBACZ WIDEO: FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców

Kasprzyk świetnie pokazał się w parterze! Gradem uderzeń zasypał swojego konkurenta, a później zapiął duszenie zza pleców. Krasucki nie miał wyboru i musiał odklepać.

W walce wieczoru Fame MMA 5, w starciu "wielkich przegranych" polskiego MMA, skonfrontują się Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman.

Zobacz także: -> FAME MMA na żywo w internecie. Gdzie i o której oglądać galę? -> FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców -> Boks. Tego nikt się nie spodziewał! Mairis Briedis musi walczyć z Krzysztofem Głowackim

Źródło artykułu: