Fame MMA 5. Dawid Malczyński - Tomasz Olejnik. Ciężki nokaut w walce o pas!

Nie było niespodzianki w starciu Dawida Malczyńskiego (2-0) z Tomaszem Olejnikiem (0-1). Mistrz wagi półśredniej w trójmiejskiej Ergo Arenie obronił pas po ciężkim nokaucie.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
screen z zapowiedzi walki Dawid Malczyński - Tomasz Olejnik YouTube / screen z zapowiedzi walki Dawid Malczyński - Tomasz Olejnik
Obaj zawodnicy nie przypadli sobie do gustu. Doszło do ich spotkań poza klatką, wrzało również na konferencji. Zdecydowanym faworytem starcia wydawał się być jednak Dawid Malczyński, który w oktagonie organizacji udowodnił, że bardzo dobrze radzi sobie w sportach walki.

Tomasz Olejnik w MMA dopiero zadebiutował, natomiast Dawid Malczyński stoczył dwa zwycięskie starcia. Mistrz wagi półśredniej Fame MMA pokonywał wcześniej Adriana Polańskiego i Amadeusza Roślika.

Głównym problemem Olejnika miał być stres. I już przy wejściu do oktagonu widać było po nim, że nie czuje się zbyt pewnie. Zupełnie inaczej prezentował się jednak Malczyński, któremu pomagał głośny doping kibiców zgromadzonych w Ergo Arenie.

ZOBACZ WIDEO: FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców

Malczyński od początku przeważał nad Olejnikiem. Już w pierwszej minucie posłał przeciwnika na deski po bardzo ciężkim nokaucie. Rywalowi poważnie zagroził cios na wątrobę!

Stawką starcia był pas wagi półśredniej Fame MMA. Dawid Malczyński obronił go po raz pierwszy. Trofeum będzie zdobyć mógł również jego brat, Marcin, który wystąpi w jednej z głównych walk wieczoru.

W walce wieczoru Fame MMA 5, w starciu "wielkich przegranych" polskiego MMA, skonfrontują się Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman.

Zobacz także:
-> FAME MMA na żywo w internecie. Gdzie i o której oglądać galę?
-> FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców
-> Boks. Tego nikt się nie spodziewał! Mairis Briedis musi walczyć z Krzysztofem Głowackim

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Dawid Malczyński jest najlepszym zawodnikiem Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×