Fame MMA 5. Marcin "Rafonix" Krasucki kolejnym chętnym do walki z Wojciechem Golą

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Pomimo porażki z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem (2-0), Marcin "Rafonix" Krasucki (0-1) chce po raz kolejny wejść do klatki Fame MMA. Białostoczanin chciałby skonfrontować się z Wojciechem Golą.

W tym artykule dowiesz się o:

Sławny youtuber podczas sobotniej gali Fame MMA 5 w trójmiejskiej Ergo Arenie przegrał z "Isamu" przez poddanie w pierwszej rundzie. Pomimo tego, chciałby wyjść do klatki po raz kolejny.

Jako potencjalnego przeciwnika wskazał organizatora wydarzenia, Wojciecha Golę. - Po wspólnym sparingu mam taką chrapkę na walkę z nim - zapowiedział.

Marcin Krasucki w oktagonie Fame MMA wystąpił po raz drugi, ale po raz pierwszy na zasadach mieszanych sztuk walki. Wcześniej, w K-1, znokautował patostreamera Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego.

Natomiast znany z "Warsaw Shore" Wojciech Gola, który swoim nazwiskiem firmuje gale Fame MMA, zawodowo jeszcze nie walczył. Promotor wielokrotnie jednak zapowiadał, że chciałby spróbować swoich sił w klatce, w związku z czym starcie wydaje się być bardzo prawdopodobne.

Zobacz także: -> Fame MMA 5. Piotr Witczak - Marcin Najman. Nie było sensacji. "Bonus BGC" przegrał z "El Testosteronem" -> Fame MMA 5. Marcin Najman - Piotr Witczak. Zamieszanie po walce. Mogło dojść do bijatyki -> Fame MMA 5. Marek "Lord Kruszwil" Kruszel - Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Karzeł przegrał przez nokaut! -> Fame MMA 6. Kacper Błoński ma zmierzyć się z Mateuszem Trąbką

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Pudzianowski ostro trenuje do walki

Źródło artykułu: