Fame MMA walczy z koronawirusem. Gala w Częstochowie zagrożona. Będzie inny format

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Ze względu na decyzję o odwołaniu imprez masowych, zaplanowana na 28 marca gala Fame MMA 6 odbędzie się najprawdopodobniej w innym formacie - poinformowali organizatorzy.

"W związku z wystąpieniem premiera Mateusza Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali Fame MMA 6. Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać dalsze informacje" - czytamy w informacji przesłanej przez promotorów.

Spekuluje się, że wydarzenie odbędzie się w warunkach telewizyjnych, na przykład w wynajętym studiu, bez obecności publiczności. Podczas takiej imprezy obecni byliby wyłącznie zawodnicy oraz potrzebna ekipa realizacyjna. Organizacja dużą część swoich zysków czerpie ze sprzedaży pay per view, w związku z czym jest w stanie pozwolić sobie na takie rozwiązanie.

Kibice, którzy kupili bilety na imprezę w Częstochowie, nie muszą się martwić o swoje pieniądze: "Fame MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia".

W głównych walkach gali Fame MMA 6 mają wystąpić między innymi Marcin "El Testosteron" Najman, Marta "Linkimaster" Linkiewicz, Wojciech Gola czy Marcin "Rafonix" Krasucki.

Maciej Kawulski: Gala KSW 53 została odwołana Boks. Tomasz Adamek chce pożegnać się z kibicami. Planuje ostatnią walkę 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu: