Kokpit Kibice

FAME MMA. 7. edycja gali prawdopodobnie w październiku

- Między 6. a 7. galą FAME MMA będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa - zdradził mediom właściciel federacji Wojciech Gola. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Ring girl podczas gali FAME MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

Najbliższa gala FAME MMA 6 odbędzie się w sobotę (28 marca). Impreza będzie zamknięta dla publiczności. W związku z ograniczeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa walki odbędą się w studiu telewizyjnym. Transmisja będzie dostępna w systemie pay-per-view (PPV). Koszt to 19,99 zł.

Podczas konferencji prasowej Wojciech Gola zdradził parę szczegółów dotyczących kolejnej edycji FAME MMA. Właściciel federacji organizującej gale typu freak fight zapowiedział, że FAME MMA 7 należy spodziewać się za kilka miesięcy.

- Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego - przyznał Gola, cytowany przez "Super Express".

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"

Wszystko wskazuje na to, że kolejna gala odbędzie się dopiero w październiku. - Z tego co wiem taka walka miałaby się odbyć w maju, ale event jest przełożony. Eventy majowe chyba są w październiku, nie chcę się wypowiadać za włodarzy - skwitował Marcin "Rafonix" Krasucki w odpowiedzi na pytanie o walkę z Dawidem Malczyńskim.

Na karcie walk FAMA MMA 6 znalazły się m.in. takie pojedynki jak: Kamila "Zusje" Smogulecka vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz, Wojtek Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki, Piotr "Bestia" Piechowiak vs Marcin Najman czy Mateusz "L Pro" Łapot vs Jakub "Kubańczyk" Flas.

Zobacz:
FAME MMA 6. Marcin Najman: Jestem w znakomitej dyspozycji. Głęboko wierzę w swoje zwycięstwo
FAME MMA 6. Poważne oskarżenia na konferencji. "Mateuszek jest damskim bokserem"

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×