Marcin Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Totalne zaskoczenie, co zastał na miejscu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Marcin Najman
Twitter / / Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Marcin Najman relacjonuje na Twitterze, że gdy usłyszał, że protestujący atakują Jasną Górę, natychmiast ruszył do akcji. Chciał stanąć w obronie świątyni. Jakie było jego zdziwienie, kiedy na miejscu nie zastał nikogo.

W tym artykule dowiesz się o:

Temperatura w Polsce rośnie z dnia na dzień, a to za sprawą protestów, które przybierają na sile. Polki i Polacy strajkują w wielu miastach. Niestety, podczas ich manifestacji dochodzi do aktów wandalizmu.

Niszczone są elewacje kościołów i figury świętych, a także inne miejsca kultu religijnego. Protestujący działają w ten sposób, bo uważają, że Kościół miał wpływ na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Marcin Najman wyjawił na Twitterze, że usłyszał w telewizji, że atakowana jest Jasna Góra. Jego reakcja była natychmiastowa.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niewiarygodna wymiana! Wybiegł poza kort, wrócił i... Zobacz koniecznie

- Z miejsca wsiadłem, przyjechałem, by spełnić obywatelski obowiązek i bronić Kościoła. A to jest jedna wielka prowokacja. Przecież tu nikogo nie ma. Nikt nie atakuje Jasnej Góry. Co wy pierd*** za głupoty! Przecież wy tylko podsycacie nastroje, nic więcej - powiedział wyraźnie zbulwersowany Najman.

Jak dobrze wiadomo, zawodnik FAME MMA popiera werdykt Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia praw aborcyjnych.

Czytaj także: > Genesis. Karol Bedorf złożył deklarację. Chciałby walki z Joshem Barnettem > Genesis. "Prawdziwa rzeź". Michał Kita o walce Szadzińskiego na gołe pięści

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (11)
avatar
Roman Pietrucha
3.12.2020
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Na pewno mu się coś popieprzyło, tak jak boks z mma. Biedny chłopak.  
avatar
Piotr Macha
23.11.2020
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Bredzi ten pseudo bokser,ciekawe w ilu tam pojechał?bo na pewno nie sam.  
avatar
mebel24
6.11.2020
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
broni chrześćijaństwa a nie przestrzega przykazań bożych (nie pożądaj żony bliźniego swego ani żadnej rzeczy która jego jest)  
avatar
Kamil T
31.10.2020
Zgłoś do moderacji
2
1
Odpowiedz
Rozumiem że, ten Pan również zgłosił się do adopcji dzieci urodzonych z defektem genetycznym - w końcu jak się prezentuje pewne wartości to trzeba byc konsekwentnym a nie tylko medialne fotki P Czytaj całość
avatar
lek5
31.10.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jak łatwo można podpuścić.Takich ludzi lubią.