Fame MMA 8. Bukmacherzy: Kamila "Zusje" Smogulecka pokona Dagmarę Szewczyk

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Kamila Zusje Smogulecka
Materiały prasowe / FAME MMA / Kamila Zusje Smogulecka
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali Fame MMA 8 dojdzie do walki pań. W klatce zmierzą się Kamila Smogulecka (0-1) i Dagmara Szewczyk (0-0). Bukmacherzy wierzą w triumf "Zusje".

W tym artykule dowiesz się o:

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych i uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić. Bez wahania przyjęła propozycję walki w mieszanych sztukach walki.

W klatce Fame MMA zadebiutowała w marcu podczas szóstej edycji. Zmierzyła się z kontrowersyjną Martą Linkiewicz. "Linkimaster" pokonała ją przez decyzję.

ZOBACZ WIDEO: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Szef KSW odpowiada!

Najbliższą konkurentką 23-latki została Dagmara Szewczyk. Na co dzień jest ona trenerką fitness, pracuje również jako modelka. Sławę zdobyła w mediach społecznościowych. Fani MMA mogą ją kojarzyć także jako ring girl. Kilka razy brała udział w czołowych galach w Polsce.

Zdaniem bukmacherów faworytem starcia jest "Zusje". Kurs na jej zwycięstwo wyniósł 1.3. Szanse na triumf jej konkurentki analitycy wycenili po przeliczniku 2.8. Oznacza to, że przy stawce 100 złotych za triumf Smoguleckiej zarobi się 15 zł, a za Szewczyk 140 zł.

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński.

Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Fame MMA 8. Wyniki ważenia. Marcin Najman cięższy o ponad 10 kilogramów od "Don Kasja". Było gorąco! -> MMA. UFC. Anderson Silva zwolniony z organizacji. 45-latek wolnym zawodnikiem -> Fame MMA 8. Kto jest kim? Amadeusz "Ferrari" Roślik - największy bad boy gali

Źródło artykułu:
Czy zgadzasz się z przewidywaniami bukmacherów?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)