Fame MMA 8. Kto jest kim? Amadeusz "Ferrari" Roślik - największy bad boy gali

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Amadeusz 'Ferrari' Roślik
YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Amadeusz 'Ferrari' Roślik
zdjęcie autora artykułu

Amadeusz "Ferrari" Roślik z Fame MMA jest niemal od początku istnienia organizacji. Choć już wcześniej cieszył się określoną popularnością w internecie, to dopiero walki w MMA dały mu prawdziwego kopa.

W tym artykule dowiesz się o:

Amadeusz "Ferrari" Roślik to jedna z tych osób, które ze swojej obecności w Fame MMA wyciskają 110 procent. "Ferrari" debiutował na gali Fame MMA 2, jako jeden z wielu YouTuberów w kraju. Z każdą galą jednak jego rozpoznawalność rosła, a on sam robi wszystko, by było o nim głośno.

Fanów zelektryzował przede wszystkim konflikt Roślika z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Obaj panowie szczerze się nienawidzili, a ich pierwsza walka, na Fame MMA 4, nie rozwiązała konfliktu. "Ferrari" przegrał wówczas decyzją sędziów, z czym sam się nie zgadzał. Zdecydowano się zatem na organizację rewanżu.

Do drugiej walki "Polak" - "Ferrari" doszło na Fame MMA 7. Od początku obaj panowie wyszli do klatki niesamowicie nabuzowani. W pewnym momencie "Ferrari" prawym sierpem ustrzelił "Polaka", dzięki czemu najprawdopodobniej wygrałby przez nokaut. Zanim jednak jego przeciwnik upadł, dobił go jeszcze potężnym kopnięciem w szczękę, za co został zdyskwalifikowany. Co ciekawe, po rewanżowym starciu obaj panowie podali sobie wreszcie rękę.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Maria Szarapowa szykuje formę na święta

Trzeba jednak przyznać, że ta walka, a przede wszystkim sposób jej zakończenia, ponownie podbiła popularność Roślika. Nagrania zajścia stały się hitem internetu, a udostępnił je nawet Uriah Hall, profesjonalny zawodnik UFC.

"Ferrari" wyróżnia się także swoim podejściem. Konferencje z jego udziałem nigdy nie są miałkie, a on sam od początku buduje w sobie ogromne pokłady nienawiści do rywali. Obok Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, to właśnie Roślik jest najpewniejszym gwarantem wybuchu awantury.

Amadeusz "Ferrari" Roślik

Wzrost: 178cm Waga: 81kg Rekord w Fame MMA: 1-3 (wygrana z Sylwestrem "Bystrzakiem" Tkoczem, porażka z Dawidem Malczyńskim oraz dwukrotnie z Adrianem "Polakiem" Polańskim) Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka Wzrost: 177cm Waga: 83kg Rekord w Fame MMA: 2-1 (porażka z Michałem Handke oraz dwie wygrane z Kamilem Hassanem)

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30.

Pozostałe sylwetki zawodników Fame MMA 8:

Maciej "Szewcu" Szewczyk >>> Gamou Fall >>>

Piotr Pająk >>> Alan Kwieciński >>>

Patryk "Mortalcio" Baran >>> Mariusz "Hejter" Słoński >>>

Zusje >>> Dagmara Szewczyk >>>

Piotr "Szeli" Szeliga >>> Piotr "Bestia" Piechowiak >>>

Paweł "Tybori" Tyburski >>> Gabriel "Arab" Al-Sulwi >>>

Amadeusz "Ferrari" Roślik >>> Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka >>>

Michał "Sobota" Sobolewski >>> Filip "Filipek" Marcinek >>>

Marcin Najman >>> Kasjusz "Don Kasjo" Życiński >>> Kacper "Blonsky" Błoński >>> Marcin Dubiel >>>

Źródło artykułu: