Fame MMA 8. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Amadeusz "Ferrari" Roślik. Zapowiedź walki [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Amadeusz 'Ferrari' Roślik
YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Amadeusz 'Ferrari' Roślik
zdjęcie autora artykułu

Wysoki poziom sportowy podczas gali Fame MMA 8 powinno zapewnić starcie Maksymiliana Wiewiórki z Amadeuszem Roślikiem. Obejrzyj zapowiedź walki!

Pomimo doświadczenia w mieszanych sztukach walki, w sobotę "Wiewiór" i "Ferrari" zmierzą się na zasadach K-1.

Swój ostatni pojedynek Maksymilian Wiewiórka stoczył podczas wrześniowego Fame MMA 7. Po raz drugi skonfrontował się z Kamilem Hassanem i pokonał go przez decyzję po trzech rundach. Wcześniej bił się podczas trzeciej edycji. Wtedy również był lepszy od "Hassiego" po trzech rundach.

Jego konkurentem będzie Amadeusz Roślik. "Ferrari" również walczył podczas siódmej edycji Fame MMA. Przegrał wtedy z Adrianem Polańskim przez dyskwalifikację.

"Ferrari" w klatce freak-fightowej organizacji legitymuje się kiepskim bilansem. Dwukrotnie przegrywał z "Polakiem", pokonał go również Dawid Malczyński. Jedyny triumf ma na swoim koncie nad Sylwestrem Tkoczem.

Zobacz zapowiedź:

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński.

Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Fame MMA 8. Wyniki ważenia. Marcin Najman cięższy o ponad 10 kilogramów od "Don Kasja". Było gorąco! -> MMA. UFC. Anderson Silva zwolniony z organizacji. 45-latek wolnym zawodnikiem -> Fame MMA 8. Kto jest kim? Amadeusz "Ferrari" Roślik - największy bad boy gali

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 56

Źródło artykułu: