KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fame MMA. Jest oficjalne oświadczenie ws. Marcina Najmana i jego trenera! Są surowe kary

Organizacja Fame MMA wystosowała oficjalne oświadczenie po ósmej gali, która w sobotę odbyła się w Łodzi. Marcin Najman i jego trener, Damian Herczyk, zostaną surowo ukarani!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
bijatyka po walce Marcina Najmana Materiały prasowe / Fame MMA / Na zdjęciu: bijatyka po walce Marcina Najmana
W drugiej głównej walce Fame MMA 8 Marcin Najman "zmierzył się" w formule boksu pokazowego z Kasjuszem Życińskim. Miało być to wyjaśnienie konfliktu między "Don Kasjem" a "El Testosteronem". Problem w tym, że do pojedynku praktycznie nie doszło.

Zawodnicy za sobą nie przepadali. Życiński cały czas prowokował Najmana. Stworzył nawet swój "pas króla", który jednak nie znalazł się w stawce starcia. Słowne zaczepki gwiazdy "Warsaw Shore" były jednak niczym w porównaniu do skandalicznego zachowania "El Testosterona" w oktagonie.

W sobotę były rywal Mariusza Pudzianowskiego wyszedł do oktagonu Fame MMA po raz czwarty. Marcin Najman w tej organizacji wcześniej pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka i Dariusza "Lwa Kaźmierczuka" przez nokauty oraz przegrał w ten sam sposób z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Zobacz, co tam się wydarzyło!

Agresywnie rozpoczął Marcin Najman. Kasjusz Życiński od razu prowokował. "El Testosteron" celowo pomylił dyscyplinę i... obalił rywala! Częstochowianinowi odjęto punkt. Chwilę później kopnął go i został zdyskwalifikowany!

Interweniować musiała ochrona. Obie strony chciały walczyć. Skandalicznie zachowywał się trener Najmana, Damian Herczyk, który zaatakował "Don Kasja", w wyniku czego celebryta odniósł kontuzję nogi! "El Testosteron" dość szybko opuścił klatkę.

Po walce od razu w klatce pojawili się właściciele organizacji. Do przebiegu pojedynku odniósł się Krzysztof Rozpara. - Wobec Marcina zostaną wyciągnięte konsekwencje. Przepraszamy Kasjusza i kibiców. To nie tak miało wyglądać. Z Marcinem będziemy mieli osobną rozmowę - oświadczył.

Na oficjalne stanowisko Fame MMA nie trzeba było długo czekać. W poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych podano informacje od organizatorów.

"W stosunku do Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Fame MMA. Organizacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od Fame MMA" - czytamy w komunikacie. Środki pieniężne mają zostać przekazane na rzecz Życińskiego oraz Polskiemu Związkowi MMA (PZMMA) w celu wsparcia młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk.

Trener Herczyk został dożywotnio wykluczony z Fame MMA. Ponadto organizacja zdecydowała o podjęciu kroków prawnych mających na celu naprawienie szkody wyrządzonej organizacji przez bezprawne działanie Damiana Herczyka oraz utracone przez Fame MMA w przyszłości korzyści materialne.

Ponadto, co istotne, organizacja skieruje do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Damiana Herczyka! Jednocześnie Kasjusz Życiński otrzyma pełne wsparcie medyczne oraz prawne ze strony Fame MMA w celu dochodzenia na drodze postępowania cywilnego roszczenia odszkodowawczego oraz zadośćuczynienia od Damiana Herczyka, w związku z bezprawnym naruszeniem czynności jego ciała.

Zobacz pełne oświadczenie:

OFICJALNE OŚWIADCZENIE FAME MMA W SPRAWIE MARCINA NAJMANA I DAMIANA HERCZYKA

W związku z incydentem, do którego doszło...

Opublikowany przez FAME MMA Poniedziałek, 23 listopada 2020

Zobacz także:
-> MMA. UFC 257. Oficjalnie: Conor McGregor zmierzy się z Dustinem Poirierem!
-> ACA 114. Kto faworytem w walce Haratyk - Dipczikow? Dziennikarze nie mają wątpliwości
-> Fame MMA 8. Marcin Najman się rozkręca. Znowu uderzył publicznie w "Don Kasjo"

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Czy Marcin Najman powinien jeszcze gdziekolwiek walczyć?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (82)
Zobacz więcej komentarzy (30)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×