KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Andrzej Gołota wystąpi na FAME MMA? Szef organizacji komentuje

Ostatnio do ringu wrócili Mike Tyson i Roy Jones Jr. To wywołało lawinę spekulacji na temat możliwości kolejnych powrotów. Sporo zaczęło się mówić m.in. o Andrzeju Gołocie. Legendę polskiego boksu widziałby u siebie Krzysztof Rozpara z FAME MMA.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Andrzej Gołota WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Andrzej Gołota
Fame MMA to podmiot, który zaprasza do udziału w swoich galach różnych celebrytów. Nie brakuje wśród nich osób niemających zbyt wiele wspólnego ze sportem. Liczy się show i zagwarantowanie emocji widzom. Organizacja pragnie też spełniać różne oczekiwania swoich fanów.

Wielu polskich miłośników boksu marzy o tym, by raz jeszcze zobaczyć w akcji Andrzeja Gołotę. Czy istnieje taka możliwość, by próbę zaproszenia go na swoją galę podjęły władze FAME MMA?

- Zobaczymy, jakie będą możliwości! Do tej pory nie przyszło nam to do głowy, ale jak to mówią "sky is the limit" (niebo jest sufitem). Jeżeli byłyby chęci, byłaby opcja porozumienia i znalezienia wspólnej płaszczyzny finansowej, FAME MMA byłoby tym jak najbardziej zainteresowane - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara, szef FAME MMA.

Oczywiście gdyby Gołota miał walczyć na takiej gali, w grę wchodziłby wyłącznie boks. Co ciekawe, FAME MMA zamierza zwiększać liczbę walk w tej formule.

- FAME MMA nie zamyka się wyłącznie na MMA. Bardzo mocno rozważamy zwiększenie liczby walk w innych formułach, zwłaszcza w boksie. Kogoś, kto nie miał do czynienia ze sportami walki, łatwiej do takiej walki przygotować, jest też mniej kontuzyjny - dodaje Rozpara.

Czytaj także:
- Mateusz Masternak - Jose Gregorio Urlich. Polak zdecydowanym faworytem bukmacherów
- Saleta ma kwity na Najmana! Chodzi o pewną wiadomość SMS

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×