Fame MMA 9. Ceremonia ważenia i trening medialny. Oglądaj na żywo o 17:00! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

W piątek o godz. 17:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i trening medialny przed galą Fame MMA 9. Kibice uroczystość będą mogli oglądać w Internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Organizacja przyzwyczaiła już kibiców, że nie tylko w oktagonie dużo się dzieje. Widowiskowe są również konferencje prasowe i ceremonie ważenia. Można spodziewać się, że tym razem emocje również sięgną zenitu.

Ceremonia ważenia została połączona z treningiem medialnym. Uczestnicy sobotniej imprezy pokażą, co potrafią. W karcie walk są między innymi Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga czy Marcin Malczyński.

Oglądaj na żywo:

Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, w łódzkim Hotelu Hilton. Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków - dziewięciu na zasadach mieszanych sztuk walki i jednego w formule boksu. Impreza transmitowana będzie w PPV. Relację z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

W głównych starciach wystąpią między innymi Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga, Marcin Malczyński, Jakub "Kubańczyk" Flas, Gabriel "Arab" Al-Sulwi, Kaper "Blonsky" Błoński, Paweł "Ponczek" Sikora, Patryk "Patrykos" Domke, Filip Zabielski i Mariusz "Hejter" Słoński.

Zobacz także: -> Fame MMA 9. "Kizo" poznał nowego rywala. Będzie walka raperów -> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem -> UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

Źródło artykułu:
Czy obejrzysz Fame MMA 9?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)