Fame MMA 9. Internauci byli wściekli. Krzysztof Rozpara tłumaczy, co się stało

Internauci skarżyli się, że transmisja z Fame MMA 9 pozostawia wiele do życzenia. Co jakiś czas pojawiał się czarny ekran. Przyczynę takich problemów w rozmowie z "Super Expressem" podał Krzysztof Rozpara, szef organizacji Fame MMA.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
gala Fame MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
To było bardzo irytujące. Podczas transmisji z dziewiątej odsłony gali Fame MMA pojawiały się problemy techniczne. Niejednokrotnie obraz nagle znikał - w mniej lub bardziej ważnych momentach.

Taki stan rzeczy doprowadzał internautów do szału. Na problemy skarżyli się zarówno na Twitterze, jak i na Facebooku. Nie podobało im się to, że zapłacili za transmisję, która nie działa płynnie.

W rozmowie z "Super Expressem" szef Fame MMA Krzysztof Rozpara przyznał, że jego organizacja zmagała się z potężnymi atakami hakerskimi.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zuluzinho w akcji. Brutalny nokdaun

- Pracujemy nad tym, żeby to wyeliminować. Zobowiązuję się do tego, żeby na gali dziesiątej to absolutnie nie miało miejsca. Myślę, że nie bez znaczenia jest fakt, że udało nam się rozbić grupę hakerską przy wsparciu policji wojewódzkiej z Poznania z wydziału do walki z cyberprzestępczością, z którą walczyliśmy od wielu wydarzeń. To pewnie spotęgowało i nasiliło te ataki! - zapewnił Rozpara.

Gale Fame MMA każdorazowo cieszą się ogromną popularnością. Obecnie, ze względu na pandemię koronawirusa, odbywają się bez udziału publiczności. Fani mogą zatem śledzić poczynania uczestników jedynie za pośrednictwem transmisji.

Organizatorzy Fame MMA regularnie walczą z osobami, które działają na ich niekorzyść. Przeciwstawiają się między innymi pirackim transmisjom. Dodajmy, że za nielegalne udostępnianie streamów grożą potężne konsekwencje.

Czytaj także:
Fame MMA 9. Patryk Woziński - Gabriel Al-Sulwi. "Arab" sprawił sensację w walce wieczoru!
Fame MMA 9. Sylwester Wardęga - Kacper Błoński. Sędzia musiał przerwać walkę, youtuber nie chciał odklepać!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×