Fame MMA 9. Wyniki gali. Zwycięstwa "Araba", Błońskiego, "Kubańczyka" i Wybrańczyk

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fame MMA / Kubańczyk
Materiały prasowe / Fame MMA / Kubańczyk
zdjęcie autora artykułu

Nie zabrakło niespodzianek na gali Fame MMA 9 w Łodzi. W najważniejsze walce triumf odniósł Gabriel "Arab" Al-Sulwi, który był lepszy od Patryka "Kiza" Wozińskiego.

W walce wieczoru, na zasadach boksu, przez jednogłośną decyzję zwyciężył Gabriel Al-Sulwi. "Arab", pomimo bardzo krótkich przygotowań, dobrze się zaprezentował. Raper pokonał swojego kolegę po fachu, Patryka "Kiza" Wozińskiego.

W hitowym pojedynku youtuberów Sylwester Wardęga był słabszy od Kacpra "Blonsky'ego" Błońskiego. Starcie przerwał sędzia. Wardęga nie był w stanie dalej walczyć po duszeniu zza pleców.

Jakub Flas udowodnił, że jest coraz lepszym zawodnikiem MMA. "Kubańczyk" w mniej niż minutę rozprawił się z dotychczasowym mistrzem wagi średniej, Marcinem Malczyńskim, i został nowym czempionem organizacji.

Sukces odniosła Kamila Wybrańczyk. Partnerka Artura Szpilki nie dała szans Kamili Smoguleckiej. Po triumfie z "Zusje" na "Kamiszkę" czeka kolejne wyzwanie. Podczas jubileuszowego Fame MMA 10 ma zmierzyć się z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

W pozostałych pojedynkach wygrali Paweł Sikora, Filip Zabielski, Jakub Postaremczak, Karolina Brzuszczyńska, Krystian Wilczak i Patryk Karaś.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zuluzinho w akcji. Brutalny nokdaun

Wyniki gali:

120,2 kg (boks): Gabriel "Arab" Al-Sulwi pok. Patryka "Kiza" Wozińskiego przez jednogłośną decyzję.

77,1 kg: Kacper "Blonsky" Błoński pok. Sylwestra Wardęgę przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie pierwszej.

Pojedynek o pas Fame MMA w wadze średniej 83,9 kg: Jakub "Kubańczyk" Flas pok. Marcina Malczyńskiego przez techniczny nokaut (niskie kopnięcia) w rundzie pierwszej.

61,2 kg: Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk pok. Kamilę "Zusje" Smogulecką przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie drugiej 77,1 kg: Paweł "Ponczek" Sikora pok. Patryka "Patrykosa" Domkego przez jednogłośną decyzję. 77,1 kg: Filip Zabielski pok. Mariusza "Hejtera" Słońskiego przez jednogłośną decyzję. 82 kg: Jakub "Kuba Post" Postaremczak pok. Mikołaja "Vandala" Rdzanka przez niejednogłośną decyzję. 56 kg: Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska pok. Annę Andrzejewską przez jednogłośną decyzję. 79 kg: Krystian "Krycha" Wilczak pok. Patryka "Mortalcia" Barana przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej. 65,8 kg: Patryk "Ryba" Karaś pok. Olega Riaszeńczewa przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie trzeciej

Zobacz także: -> MMA. UFC 259. Maciej Szumowski: Jan Błachowicz już jest wielki. Wierzę w legendarną polską siłę -> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem -> Fame MMA 9. Kim jest Patryk "Kizo" Woziński, gwiazda walki wieczoru? -> UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

Źródło artykułu: