Ten duet skradł show podczas przerwy. Wyjątkowy obrazek

Spotkanie Polska - Anglia obserwowało z trybun ponad 55 tys. widzów. Stało się to możliwe, dzięki wpuszczeniu osób zaszczepionych na stadion. W trakcie przerwy kamery uchwyciły wśród fanów niezwykłe sceny.

MK
Kibice podczas przerwy meczu Materiały prasowe / TVP Sport / Kibice podczas przerwy meczu
Mecze reprezentacji Polski i Anglii od lat przyciągają uwagę kibiców. W środę na PGE Narodowym w Warszawie pojawiło się ponad 55 tys. osób. Już dawno nie było tak wysokiej frekwencji na meczu w naszym kraju. Wszystkiemu winna była pandemia koronawirusa.

Spotkanie dostarczyło ogromnych emocji. W 72. minucie błąd Polaków wykorzystali rywale i bramkę strzelił Harry Kane. W doliczonym czasie gry asystę zaliczył Robert Lewandowski, a jego dośrodkowanie na bramkę zamienił Damian Szymański.

W trakcie przerwy kamery Telewizji Polskiej pokazywały kibiców zasiadających na trybunach. Operator na moment zatrzymał się na pewnej dwójce.

Kamery zarejestrowały moment, w którym kobieta czytała dziecku bajkę. W ten sposób umilali sobie oczekiwanie na powrót piłkarzy do rywalizacji. To były rozczulające sceny.

Mecz Polska - Anglia zakończył się ostatecznie remisem 1:1. Podopieczni trener Paulo Sousy wciąż walczą o prawo występu w barażach. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w grupie ze stratą punktu do drugiej Albanii.

John Stones chwalony przez angielskie media. "Radził sobie z Lewandowskim"