KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Tomek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to prawdziwy mistrz. Wiedzieliście o tych sukcesach?

Ma 32 lata i miłość na całe życie próbuje znaleźć przez show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Już na samym początku programu brydżysta Tomasz Jochymski miał pod górkę.

Tomasz Jochymski Facebook / Slub od pierwszeho wejrzenia / Na zdjęciu: Tomasz Jochymski
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z hitowych programów stacji TVN. Już jego szósta edycja transmitowana jest w głównym kanale stacji. Uczestnicy są łączeni w pary i biorą ze sobą ślub. Swojego współmałżonka poznają dopiero na ślubnym kobiercu.

Dobranie par następuje po analizie przeprowadzonej przez psychologów, którzy przez cały program przyglądają się, jak uczestnicy funkcjonują w związkach małżeńskich. Na koniec każdej edycji programu uczestnicy decydują, czy chcą pozostać w związkach, czy jednak biorą rozwód.

W jesiennej edycji programu jednym z ulubionych bohaterów widzów jest Tomasz Jochymski. Pochodzi z Łodzi, ma 32 lata. Eksperci programu mówią o nim, że jest typem intelektualisty, który twardo stąpa po ziemi. - Tomek to jest taki kolega ze studiów. Jak się z nim rozmawia, to ma się wrażenie, jakby z nim chodziło na kluby dyskusyjne, gdzie trwały rozmowy do rana - mówi psycholog Piotr Mosak.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalny gol w wykonaniu kobiety! Bramkarka nie mogła nic zrobić

Główny zainteresowany podkreśla, że ma stabilną sytuację życiową i jest to najwyższy czas, by znalazł dla siebie drugą połówkę, która będzie z nim dzielić jego pasje.

W "tradycyjnym" życiu Jochymski nie był w stanie założyć rodziny, dlatego spróbował swoich sił w show TVN. Już na samym początku programu 32-latek opowiedział o swojej wielkiej pasji, brydżu. Co więcej, ma na swoim koncie kilka znaczących sukcesów w tej dziedzinie.

10 lat temu, na Akademickich Mistrzostwach Europy, Jochymski wywalczył brązowy medal. Trzy lata wcześniej cieszył się ze srebrnego krążka w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy par. Na co dzień jest zawodnikiem AZS UW Technikum Gastronomiczne Warszawa. Ma na swoim koncie tytuł "Mistrza Międzynarodowego", który przyznaje się za bardzo dobre wyniki w oficjalnych zawodach brydżowych.

Jego sukcesy sportowe dotąd nie szły jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Zmienić ma to właśnie udział w show TVN, w którym i tak Tomasz Jochymski szybko napotkał na pierwsze trudności. Okazało się bowiem, że najbliższa rodzina brydżysty była przeciwna jego udziałowi w programie. Zwłaszcza ojciec sportowca wyrażał swoje niezadowolenie.

32-latek postawił jednak na swoim i w jednym z odcinków 6. edycji show stanął na ślubnym kobiercu. Dopiero w scenerii zamkowej, tuż przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin poznał swoją partnerkę. Została nią Julia. Para powiedziała sobie "tak" i w kolejnych odcinkach show zobaczymy, czy ich związek przetrwa próbę czasu. Małżonkowie mają 30 dni do przekonania siebie, że chcą ze sobą przeżyć całe życie.

Czytaj także:
Przekazała zaskakującą informację po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami"
Karolina Małysz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Marzy jej się rola inna niż wszystkie!

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×