Fame MMA 12. Sędzia musiał przerwać jej walkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Dagmara Szewczyk
Instagram / / Na zdjęciu: Dagmara Szewczyk
zdjęcie autora artykułu

Podczas sobotniej gali Fame MMA 12 w walce kobiet zmierzą się Kamila "Zusje" Smogulecka (1-2) i Marta "Martirenti" Rentel (0-1). Organizacja przypomniała poprzednią walkę modelki.

W tym artykule dowiesz się o:

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych i uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić.

W klatce Fame MMA zadebiutowała w marcu podczas szóstej edycji. Zmierzyła się z kontrowersyjną Martą Linkiewicz. "Linkimaster" pokonała ją przez decyzję. W drugiej walce jej konkurentką była Dagmara Szewczyk - trenerka fitness, która sławę zdobyła w mediach społecznościowych. Fani MMA mogą ją kojarzyć także jako ring girl. Kilka razy brała udział w czołowych galach w Polsce.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut w Moskwie. Pierwszy cios widać dopiero na powtórce

Smogulecka wyszła do klatki z różą w ustach i dmuchaną lalką. Była bardzo spokojna - w przeciwieństwie do poprzedniego wyjścia do klatki. W oktagonie była wesoła, prowokowała konkurentkę.

Szewczyk bardzo szybko poszła w nogi rywalki i ją obaliła! Smogulecka szybko jednak odwróciła pozycję i trafiała konkurentkę. Ring girl nie odpowiadała na ciosy, nie broniła się, w związku z czym sędzia ringowy przerwał starcie.

Zobacz walkę:

Kolejną walką Smogulecka stoczy przeciwko influencerce Marcie "Martirenti" Rentel, która w debiucie przegrała z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Jacek Murański, Arkadiusz Tańcula, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

Źródło artykułu:
Czy "Zusje" pokona "Martirenti"?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (3)
avatar
Omen Nomen
16.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Rozpacz , dwie tirówki w "walce" o klienta...  
avatar
Pomes75
16.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Żenada , zero profesjonalizmu.  
avatar
piWo_O
16.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Hahaha jaka patologia.