After party? Gwiazda Fame MMA zaskoczyła kreacją

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / instagram.com/martirenti/ / Na zdjęciu: Marta
YouTube / Fame MMA / instagram.com/martirenti/ / Na zdjęciu: Marta
zdjęcie autora artykułu

Gala Fame MMA 12 zbliża się wielkimi krokami. Marta "Martirenti" Rentel zdradziła internautom, jak ubierze się na after party.

W tym artykule dowiesz się o:

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Marta "Martirenti" Rentel to jedna z walk podczas Fame MMA 12. Gala organizacji typu freak show fight odbędzie się w sobotę (20 listopada) - więcej szczegółów TUTAJ.

Marta Rentel na imprezę w trójmiejskiej Ergo Arenie przygotowała nie tylko wyśmienitą formę, ale też szałową kreację. "Sukienka na after jest" - pochwaliła się internetowa celebrytka na migawce zamieszczonej na InstaStories.

W tak seksownym i "odlotowym" stroju (szerokie wiązanie po bokach - patrz poniżej) 26-letnia "Martirenti" z pewnością zrobi furorę podczas after party na Fame MMA 12.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut w Moskwie. Pierwszy cios widać dopiero na powtórce

"Wraca i chce zmazać wrażenie po nieudanym debiucie. Martirenti nie bierze pod uwagę innego rezultatu niż wygrana" - czytamy w zapowiedzi sobotniej walki na profilu Fame MMA na Instagramie.

Pojedynkiem wieczoru na Fame MMA 12 będzie starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z zawodnikiem MMA, Marcinem Wrzoskiem. Gala transmitowana będzie w systemie PPV.

www.instagram.com/stories/martirenti
www.instagram.com/stories/martirenti

Zobacz: Tak szykuje się do debiutu w Fame MMA. Zaskakująca sparingpartnerka

Źródło artykułu: