"Pashabiceps" potwierdził, że zawalczy w MMA. Dostał kilka ofert

Jarosław "pashabiceps" Jarząbkowski już wkrótce ma zadebiutować w MMA. Były esportowiec zdradził, że w ciągu trzech miesięcy wejdzie do klatki. Rywal i organizacja, dla której zawalczy jest jeszcze tajemnicą.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Jarosław Jarząbkowski po treningu Instagram / instagram.com/pashabiceps/ / Jarosław Jarząbkowski po treningu
Były esportowiec już wkrótce ma zmienić zajęcie. Jarosław "pashabiceps" Jarząbkowski imponuje sylwetką, a w ostatnich miesiącach trenował sporty walki, co ma mu ułatwić wejście w świat MMA.

Kilka dni temu Jarząbkowski był gościem turnieju CS:GO w Budapeszcie. Pojawił się na anglojęzycznej transmisji, gdzie opowiedział o swoich planach na przyszłość. Jak informuje sport.pl, to m.in. mieszane sztuki walki.

- Przygotowuję się do walki w formule MMA. Kilka polskich organizacji zaproponowało mi tzw. "walkę celebrytów", ale mogłem również wybrać na przeciwnika zawodnika, który całe życie uprawia sporty walki. 2-3 miesiące i zobaczycie mnie w klatce - powiedział Jarząbkowski w trakcie transmisji.

33-latek nie powiedział, dla jakiej organizacji zawalczy. Nie zdradził też nazwiska rywala, ale powiedział, że to "gość, który jest silny jak Hulk". Fani skojarzyli innego esportowca Nikolę "Lobanjica" Mijomanovicia. Z nim już miał kontaktować się współwłaściciel Fame MMA Wojtek Gola.

Czytaj także:
Gwiazda Fame MMA trafi do KSW?! "Powinien się zgłosić"
"Każdy z tych ciosów to nokaut". Najman pokazał wideo, internauci drwią

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skąd ona ma tyle energii? Jędrzejczyk jest niczym... rakieta!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×